Univerzálne diaľkové ovládanie

  TV all

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Veľmi cenná náhrada

  Mohutné a ľahkopoužiteľné diaľkové ovládanie, ktoré je vynikajúce na nahradenie starých, stratených alebo rozbitých diaľkových ovládaní. Dokáže ovládať až štyri zariadenia, funguje s väčšinou značiek a je pripravené na použitie so zariadeniami značky Philips. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzálne diaľkové ovládanie

4 v 1 TV/VCR/DVD/SAT SRU3040/10 Nájsť podobné výrobky

Veľmi cenná náhrada

Funguje s viac ako 800 značkami

 • Diaľkové ovládanie typu 4-v-1 pre TV, DVD prehrávač/rekordér, STB a VCR

  Namiesto množstva diaľkových ovládaní môžete teraz jediným robustným ovládačom ovládať TV, DVD prehrávač/rekordér, satelitný prijímač, koncový prijímač terestriálnej alebo káblovej televízie (STB) a VCR, a to bez ohľadu na značku či model.

 • Pripravené na použitie spotrebičov značky Philips

  Ak máte spotrebiče značky Philips, môžete použiť univerzálne diaľkové ovládanie bez programovania, pretože všetky tlačidlá sú vopred nastavené pre Philips.

 • Veľké tlačidlá zlepšujú ovládanie a čitateľnosť

  Veľké tlačidlá majú nadpriemernú veľkosti a na diaľkovom ovládaní umožnia ľahšie prečítať označenie. Okrem toho bude stlačenie tlačidla pohodlnejšie, pretože je v porovnaní s bežnou veľkosťou tlačidla na diaľkovom ovládaní väčšie o 2 mm.

 • Ochranná hrana zvyšuje komfort a zabezpečuje pevné uchytenie

  Dodatočná ochrana, ktorú zabezpečuje špeciálna gumená hrana, znižuje šancu rozbitia diaľkového ovládania. Okrem toho zlepšuje komfort a zaisťuje pevné držanie diaľkového ovládania v ruke.

 • Služba podpory URC cez určenú webovú stránku

  Služba podpory určená pre vaše diaľkové ovládanie, kde môžete nájsť všetky kódy pre všetky značky, je dostupná cez webovú stránku URC spoločnosti Philips.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať