Univerzálne diaľkové ovládanie

  TV all

  Univerzálne diaľkové ovládanie

  Náhrada pre všetky funkcie

  Toto univerzálne diaľkové ovládanie je vynikajúcou voľbou, ak požadujete maximálnu funkčnosť TV alebo zariadenia DVD/VCR s optimálnym pohodlím. Prirodzene tvarované prevedenie zaručuje pohodlné ovládanie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzálne diaľkové ovládanie

2 v 1 pre TV a VCR/DVD SRU5120/86 Nájsť podobné výrobky

Náhrada pre všetky funkcie

Funguje s viac ako 1000 značkami

 • Diaľkové ovládanie typu 2-v-1 pre TV, DVD prehrávač/rekordér/VCR

  Vymeňte dve samostatné diaľkové ovládania za jeden robustný ovládač, ktorý bude ovládať TV a DVD prehrávač/rekordér alebo VCR bez ohľadu na značku alebo model.

 • Ergonomický tvar umožňuje pohodlné ovládanie

  Hladký okrúhly tvar sa dokonale hodí do ruky na prirodzené a vyvážené manipulovanie. Tiež dobre vyzerá!

 • Pripravené na použitie spotrebičov značky Philips

  Ak máte spotrebiče značky Philips, môžete použiť univerzálne diaľkové ovládanie bez programovania, pretože všetky tlačidlá sú vopred nastavené pre Philips.

 • Jednoduché nastavenie s funkciou rýchleho rozpoznania tlačidiel

  Rýchle rozpoznanie tlačidiel pomáha rýchlo a jednoducho obnoviť funkciu tlačidiel na diaľkovom ovládaní, ktoré nepracujú po nainštalovaní zariadenia určitej značky. Stačí tlačidlo stlačiť na 5 sekúnd a počas tejto doby mieriť diaľkovým ovládačom na zariadenie. Keď zariadenie zareaguje, funkcia tlačidla bola obnovená.

 • Otázky a žiadosť o pomoc volajte do našej Servisnej linky URC

  Ak máte otázku alebo problém v súvislosti s vaším univerzálnym diaľkovým ovládaním, alebo ak na vašom originálnom diaľkovom ovládaní existuje funkčný kláves, ktorý nie je uvedený v rozsiahlej zabudovanej knižnici kódov, zavolajte ohľadom riešenia na servisnú linku, ktorá je dostupná sedem dní v týždni.

 • Jednoducho použiteľné funkcie usporiadané do skupín

  Jednoducho zoskupené funkcie umožňujú jednoduché rozpoznanie tlačidiel, ktoré potrebujete na ovládanie špecifického audio-video zariadenia. Všetky funkcie zariadenia sú zoskupené na diaľkovom ovládaní. Okrem toho je horná časť diaľkového ovládania vyrobená z dielov s rôznymi farbami (čierna, strieborná, hliníková, ...), ako aj z rôznych povrchových úprav tlačidiel (čierne, strieborné, matné, lesklé, ...), aby sa rýchlo identifikovalo, ktoré tlačidlá sa používajú súčasne na ovládanie konkrétneho audio-video zariadenia.

 • Služba podpory URC cez určenú webovú stránku

  Služba podpory určená pre vaše diaľkové ovládanie, kde môžete nájsť všetky kódy pre všetky značky, je dostupná cez webovú stránku URC spoločnosti Philips.

 • Batérie sú pribalené, stačí len rozbaliť a môžete prepínať.

  Nemusíte kupovať nijaké batérie navyše, nový diaľkový ovládač môžete používať ihneď po rozbalení.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať