Čistič na obrazovky

  Čistič na obrazovky

  Vyčistite svoj LCD a plazmový TV

  Použite túto mikrovláknovú handričku na obrazovky a špeciálny čistiaci gél na obrazovky TV, plazmové a LCD obrazovky a počítačové monitory. Tento čistič obrazoviek je dokonalé riešenie na odstránenie odtlačkov prstov, šmúh, prachu a nečistôt z obrazovky. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vyčistite svoj LCD a plazmový TV

s týmto bezšmuhový čistiacim systémom

 • Bezšmuhový čistiaci gél pre obrazovky bez šmúh

  Vychutnajte si obrazovku bez šmúh vďaka tomuto bezšmuhovému čistiacemu gélu, ktorý je špeciálne navrhnutý, aby nezanechával na obrazovke žiadne zvyšky.

 • Utierka z mikrovlákien, ktorá nezanecháva vlákna, čistí bezpečne a dôkladne

  Pomocou tejto utierky z mikrovlákien, ktorá nezanecháva vlákna, bezpečne a dôkladne vyčistíte vašu obrazovku, pretože je navrhnutá pre dokonalé odstraňovanie prachu, nečistôt a otlačkov prstov bez toho, aby za sebou zanechávala nejaké stopy.

 • Bezpečné zloženie bez kvapkania

  Toto zloženie bez kvapkania sa jednoducho nastrieka na obrazovku a následne sa utrie. Nehrozí žiadne kvapkanie, aby sa vaše vybavenie udržiavalo v bezpečí a suché.

 • Opak. použ. utierka z mikrovlákien, ktorá nezanech. vlákna a je vho. na pranie

  Túto opakovane použiteľnú utierku z mikrovlákien je možné jemne prať vo vode s trochou mydla a následne nechať vyschnúť na vzduchu. Môžete ju preto používať znova a znova.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať