Súprava na čistenie

  Súprava na čistenie

  Najlepšie riešenie na čistenie a ochranu

  Pomocou tejto bezpečnej a účinnej ekologickej čistiacej kvapaliny so špeciálnou handričkou z mikrovlákna odstránite prach a nečistoty z plochých televíznych obrazoviek. Pravidelným čistením šošoviek prehrávačov diskov DVD/Blu-ray zaručíte optimálny výkon vášho zariadenia. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Súprava na čistenie

LCD/LED/plazmové, DVD/Blu-ray SVC4255G/10 Nájsť podobné výrobky

Najlepšie riešenie na čistenie a ochranu

pre vaše zariadenia domáceho kina

 • Bezšmuhová čistiaca kvapalina

  Vychutnajte si čistú obrazovku bez šmúh vďaka tejto bezšmuhovej čistiacej kvapaline, ktorá je špeciálne navrhnutá, aby nezanechávala na obrazovke žiadne zvyšky.

 • Antistatické zloženie odpudzuje prach

  Antistatické zloženie tejto čistiacej kvapaliny pomáha odpudzovať prach a nečistoty z obrazovky.

 • Bezpečné zloženie šetrné k životnému prostrediu

  Zloženie tejto čistiacej kvapaliny, šetrné k životnému prostrediu, vám umožní bezpečne a efektívne vyčistiť obrazovku a súčasne byť ohľaduplný k životnému prostrediu.

 • Utierka z mikrovlákien, ktorá nezanecháva vlákna, čistí bezpečne a dôkladne

  Pomocou tejto utierky z mikrovlákien, ktorá nezanecháva vlákna, bezpečne a dôkladne vyčistíte vašu obrazovku, pretože je navrhnutá pre dokonalé odstraňovanie prachu, nečistôt a otlačkov prstov bez toho, aby za sebou zanechávala nejaké stopy.

 • Opak. použ. utierka z mikrovlákien, ktorá nezanech. vlákna a je vho. na pranie

  Túto opakovane použiteľnú utierku z mikrovlákien je možné jemne prať vo vode s trochou mydla a následne nechať vyschnúť na vzduchu. Môžete ju preto používať znova a znova.

 • Bezpečný systém suchého čistenia

  Systém suchého čistenia bezpečne odstráni prach, nečistoty a iné znečisťujúce látky z povrchu optiky DVD/Blu-ray prehrávačov a zanechá ju čistú pre optimálny výkon.

 • Plne pohyblivá kontrola audio/video systému

  Kontrola audio/video systému určí, či objektív laseru pre zvuk a video presne číta údaje a či sú reproduktory správne nastavené.

 • Hlasové pokyny v 8 jazykoch

  Hlasové pokyny tohto ľahko použiteľného čističa DVD/Blu-ray optiky vás budú sprevádzať procesom čistenia v jednom z 8 dodaných jazykov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať