Telefón pre program Messenger

  Telefón pre program Messenger

  BEZPLATNÉ celosvetové internetové hovory*

  Model VOIP433 je duálny telefón DECT, ktorý vám umožňuje uskutočňovať alebo prijímať normálne telefónne hovory cez pevnú linku a bezplatné alebo lacné hovory cez program Windows Live™ Messenger. Získajte prístup k zoznamu kontaktov jednoduchým stlačením tlačidla Messenger.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

BEZPLATNÉ celosvetové internetové hovory*

 • Bezplatné hovory do celého sveta cez Windows Live™ Messenger*

  *Len k vaším on-line kontaktom programu Windows Live™ Messenger alebo MSN Messenger cez Windows Live™ Messenger 8.0. Systémové požiadavky: Windows XP alebo novší/Windows Live™ Messenger 8.0. Navštívte: http://get.live.com/messenger/overview. Vyžaduje sa samostatne zakúpené pripojenie k internetu (odporúča sa širokopásmové). Microsoft, Windows, logo Windows, Windows Live a MSN sú registrované obchodné známky alebo obchodné známky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách a používajú sa v rámci licencie od spoločnosti Microsoft.

 • Pevná linka a volania cez Windows Live™ Messenger s jedným slúchadlom

  Model VOIP 433 sa pripája k normálnemu konektoru PSTN a ku konektoru USB na počítači. Preto môžete na rovnakom slúchadle uskutočniť a prijímať bežné telefónne hovory cez vašu pevnú linku alebo bezplatné internetové hovory cez program Windows Live™ Messenger.

 • Lacný hovor na bežné telefónne čísla cez Windows Live Call**

  Windows Live™ Call ponúka cenovo prijateľné globálne cenové sadzby na bežné telefónne čísla (pevná linka alebo mobilné telefónne číslo). ** Táto služba sa poskytuje cez Windows Live™ Messenger a vyžaduje platené služby, ktoré poskytuje určená tretia strana.

 • Priame tlačidlo Windows Live™ Messenger

  Jedným stlačením tlačidla Windows Live™ Messenger môžete priamo získať prístup k zoznamu kontaktov Windows Live™ Messenger alebo MSN® Messenger. Zobrazí sa zoznam používateľov prihlásených k Windows Live™ Messenger alebo MSN® a môžete si pozrieť ich on-line stav.

 • Automaticky zobrazte svoje kontakty on-line

  Vychutnajte si uskutočňovanie bezplatných hovorov cez internet bez toho, aby ste museli sedieť pred počítačom. K zoznamu vašich kontaktov v programe Windows Live™ Messenger máte prístup priamo na slúchadle, a to jednoduchým stlačením jeho priameho tlačidla Windows Live™.

 • Automaticky rozpoznané systémom Windows - Inštalácia Plug&Play

  Jednoducho pripojte telefón k portu USB na vašom PC a inštalácia sa uskutoční priamo. Systém Windows telefón automaticky rozpozná. Toto je úplne v súlade s Plug & Play.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať