Bezdrôtový Hi-Fi systém pre Android™

  Streamium

  Bezdrôtový Hi-Fi systém pre Android™

  Vychutnajte si hudbu s vysokou vernosťou v každej miestnosti

  Vychutnajte si zvuk s vysokou vernosťou v každej miestnosti pomocou systému Multiroom Music. Originálu verný zvuk je vytváraný reproduktormi ClariSound a bezstratovou technológiou FLAC Digital Lossless, vďaka čomu vám prináša výnimočne širokú zvukovú scénu a vašej komprimovanej digitálnej hudbe dodáva kvalitu CD.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtový Hi-Fi systém pre Android™

Vychutnajte si hudbu s vysokou vernosťou v každej miestnosti

Posadnutí zvukom

 • 2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  Vyplňte miestnosť svojou obľúbenou hudbou s pomocou hudobného výstupného výkonu 2 x 50 W RMS a digitálneho zosilňovača triedy „D“. Zosilňovač prijme analógový signál, konvertuje ho na digitálny a zosilní ho. Pred samotnou reprodukciou ešte signál prejde demodulačným filtrom. Zosilnený digitálny výstup prináša všetky výhody digitálneho zvuku, a to vrátane jeho zvýšenej kvality. Okrem toho má tento zosilňovač v porovnaní s tradičnými zosilňovačmi triedy AB účinnosť viac než 90 %. Táto vysoká účinnosť umožňuje zostaviť výkonný zosilňovač malej veľkosti.

 • 160 GB pevný disk na uloženie až 2000 hudobných albumov

  160 GB pevný disk na uloženie až 2000 hudobných albumov

  Pevný disk s veľkosťou 160 GB tohto zvukového systému Philips vám ponúka rozsiahlu kapacitu na ukladanie digitálnych hudobných súborov z PC aj MAC – hravo uloží až 2000 hudobných albumov. Priestorová úspora, inteligentná správa hudobných zbierok, jednoduchý prístup, a to všetko v jednom zariadení.

 • Funkcia Multiroom Music umožňuje prehrávanie skladieb po celej domácnosti

  Funkcia Multiroom Music umožňuje prehrávanie skladieb po celej domácnosti

  Prehrávajte obľúbené skladby a naplňte váš domov nádherne bohatým a čistým zvukom. Funkcia Multiroom Music umožňuje bezdrôtové prenášanie hudby do zvukového systému Philips Multiroom. Aktivuje sa jednoducho stlačením ikony Multiroom Music pri prehrávaní obľúbenej skladby a pokiaľ je pripojená každá stanica, stane sa súčasťou vášho osobného sveta zdieľania a potešenia z hudby – bez komplikovaného nastavenia. Podeľte sa o svoje obľúbené melódie s rodinou aj priateľmi.

 • Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Aplikácia Philips MyRemote vám umožní používať váš smartfón – iPhone, iPod Touch alebo Android – ako diaľkové ovládanie k sieťovo pripojeným AV výrobkom značky Philips. Táto aplikácia automaticky rozpozná váš prehrávač Blu-ray, domáce kino alebo audio systém Streamium značky Philips, ktoré sú pripojené k vašej domácej sieti Wi-Fi, a umožní vám okamžite ovládať tieto zariadenia z akéhokoľvek miesta u vás doma. A ak máte v sieti pripojené viac ako jedno AV zariadenie značky Philips, aplikácia vám ponúkne možnosť výberu medzi nimi a budete ich môcť ovládať nezávisle od seba. Táto bezplatná aplikácia bolo vyvinutá exkluzívne spoločnosťou Philips.

 • Plnofarebná dotyková obrazovka umožňuje jednoduchú navigáciu

  Plnofarebná dotyková obrazovka umožňuje jednoduchú navigáciu

  Dotyková obrazovka umožňuje ovládať zariadenie jednoducho stláčaním tlačidiel na obrazovke namiesto fyzických tlačidiel na zariadení. Jednoducho zapnete zariadenie a na displeji LCD sa zobrazí rozhranie dotykovej obrazovky so všetkými ovládacími funkciami zariadenia. Ovládanie dotykovej obrazovky kombinuje technológiu displeja LCD s tlakovými senzormi a výkonným digitálnym mikroprocesorom. Keď pritlačíte na určitú oblasť obrazovky prstom, do procesora je vyslaný príslušný signál a príkaz je okamžite vykonaný.

 • Voliteľný dok na iPod/iPhone na pohodlné prehrávanie hudby

  Voliteľný dok na iPod/iPhone na pohodlné prehrávanie hudby

  Rozšírili sme vaše možnosti. Nielenže môžete prehrávať hudbu z diskov CD a cez funkciu MP3 Link, vstup AUX-in a bezdrôtové prenášanie z počítača PC/MAC, ale teraz môžete prehrávať hudbu aj zo zariadení iPod a iPhone. Jednoducho uložte iPod alebo iPhone na základňu, prepnite do režimu dokovania a pomocou diaľkového ovládania vyberte skladby, ktoré chcete počúvať. Dokovací stojan, ktorý je dostupný ako voliteľné príslušenstvo, rozpúta hudobnú smršť vašich obľúbených melódií na báze vynikajúceho zvukového systému.

 • Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Bezdrôtový prenos hudby a fotografií z počítača PC/MAC

  Váš počítač PC/MAC je plný hudby, ktorú teraz môžete pohodlne prenášať do vášho zvukového zariadenia Philips – bez nespratných káblov. Podeľte sa o svoje obľúbené skladby s ostatnými na párty alebo si ich jednoducho vychutnávajte v pohodlí svojej domácnosti. To platí aj pre vaše zbierky fotografií – prezerajte si ich a počúvajte pritom svoje obľúbené melódie. Odomknite poklady vášho počítača PC/MAC s pohodlným bezdrôtovým prenosom.

 • Nalaďte si a objavte tisíce internetových rozhlasových staníc

  Nalaďte si a objavte tisíce internetových rozhlasových staníc

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online relácie si môžete vypočuť bez zapnutia PC/MAC.

 • Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG.

 • Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Inovatívna technológia FullSound od spoločnosti Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju komprimovanú hudbu v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí vašu dušu a roztancuje vaše nohy.

 • Celkový výstupný výkon 10 W RMS

  Celkový výstupný výkon 10 W RMS

  Tento hudobný systém Philips má celkový výstupný výkon 10 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Napster je dostupný len v Nemecku a Spojenom kráľovstve.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať