Fidelio

Philips Fidelio

Slúchadlá

  • KA

  Philips Fidelio

  Slúchadlá

  Dokonale verný zvuk v pohodlí domova

  Vďaka slúchadlám Fidelio X2 si môžete dopriať autentický poslucháčsky zážitok so špičkovým zvukom i pohodlím priamo u seba doma. Ponorte sa do dokonale verných hudobných detailov v kombinácii s na mieru vyrobeným vyhotovením, ktoré sme zvlášť upravili pre váš absolútny pôžitok. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 349,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Slúchadlá

Zvuk s vysokým rozlíšením, Na uši, Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny X2/00 Nájsť podobné výrobky

Dokonale verný zvuk v pohodlí domova

 • Zvuk s vysokým rozlíšením reprodukuje hudbu v jej najčistejšej podobe

  Zvuk s vysokým rozlíšením reprodukuje hudbu v jej najčistejšej podobe

  Zvuk s vysokým rozlíšením ponúka ten najlepší zvukový výkon, pričom reprodukuje pôvodné štúdiové nahrávky vernejšie ako 16-bitové/44,1 kHz formáty diskov CD. Vďaka tejto kvalite bez kompromisov je zvuk s vysokým rozlíšením tým najlepším spoločníkom pre milovníkov hudby. Slúchadlá Fidelio spĺňajú tie najprísnejšie normy potrebné na získanie známky kvality za zvuk s vysokým rozlíšením. Či už si vychutnávate svoju zbierku vo vysokom rozlíšení alebo hudbu z tradičnejšieho zdroja, plynulé rozšírené vysoké frekvencie radu slúchadiel Fidelio vám pomôžu získať z hudby ešte lepší zážitok.

 • Napájané 50 mm neodýmiové budiče pre široký no presný rozsah

  Napájané 50 mm neodýmiové budiče pre široký no presný rozsah

  Každý reproduktor je dôkladne vybraný, vyladený, otestovaný a spárovaný na dosiahnutie toho najdetailnejšieho prirodzeného zvuku. 50 mm budiče využívajú vysoko výkonné neodýmiové magnety na reprodukciu všetkých dynamických charakteristík vašej hudby a vytvorenie vyvážených a ostrých basov, čistých stredných frekvencií a krištáľových výšok.

 • Akustická architektúra s otvorenou zadnou stranou pre krištáľovo čistý a verný zvuk

  Akustická architektúra s otvorenou zadnou stranou pre krištáľovo čistý a verný zvuk

  Akustická architektúra s otvorenou zadnou stranou eliminuje zvyšovanie tlaku vzduchu za reproduktorom, čím umožňuje membráne ničím nerušený pohyb. Vďaka tomu sa výrazne zvyšuje čistota a jemnosť zvuku pre zdokonalené vysoké frekvencie.

 • Priedušné velúrové vankúšiky pomáhajú rozptýliť tlak aj teplo

  Priedušné velúrové vankúšiky pomáhajú rozptýliť tlak aj teplo

  Výroba slúchadiel Philips Fidelio X2 začína dôkladným výberom každého materiálu pre najlepšiu funkčnosť a ergonomické pohodlie. Luxusné vankúšiky na uši z pamäťovej peny sú doplnené velúrovým materiálom s optimalizovanou hustotou na zaistenie vysokej priedušnosti, rozloženia tlaku a odvádzania tepla, vďaka čomu sú slúchadlá pohodlné aj pri dlhom nosení.

 • Vrstvená membrána na riadenie pohybu prináša presný zvuk

  Vrstvená membrána na riadenie pohybu prináša presný zvuk

  Budiče vrstveného riadenia pohybu (Layered Motion Control - LMC) predstavujú viacvrstvovú polymérovú membránu, ktorá obklopuje vrstvu tlmiaceho gélu. Takéto vrstvy tvoria premenlivú hranicu a - spolu s gélom - pohlcujú a zoslabujú príliš zvýšené frekvencie, čo má za následok jemnejšiu a plochejšiu frekvenčnú odozvu. Výsledkom je vyváženejší, prirodzenejší a kultivovanejší rozsah vysokofrekvenčných zvukov.

 • Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny pre dlhotrvajúci komfort.

  Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny pre dlhotrvajúci komfort.

  Materiály použité pri výrobe slúchadiel Fidelio X2 sú dôkladne vybrané tak, aby zaistili dlhodobé pohodlie pri nosení a vylepšenú reprodukciu zvuku. Luxusné priedušné slúchadlové podušky s pamäťovou penou sú navrhnuté na ergonomické prispôsobenie ušiam. Táto pena okrem dokonalého prispôsobenia sa tvaru ucha tiež zaistí utesnenie basových zvukov v slúchadle, pričom vonkajší hluk udrží mimo.

 • Budiče s dopredu nastaveným sklonom sadnú na uši a zabezpečia minimálny odraz zvuku

  Budiče s dopredu nastaveným sklonom sadnú na uši a zabezpečia minimálny odraz zvuku

  Náušníky sú navrhnuté s 15-stupňovým sklonom, ktorý zodpovedá prirodzenej geometrii ucha, vďaka čomu sa môžete ponoriť do skutočne čistého a ničím nerušeného zvuku. Zvukové signály sa prenášajú priamo do vášho ucha a vytvárajú dynamický a autentický zážitok z počúvania.

 • Automaticky nastaviteľné priedušné lôžko6 s 3D sieťkou na dokonalé prispôsobenie

  Automaticky nastaviteľné priedušné lôžko6 s 3D sieťkou na dokonalé prispôsobenie

  Automaticky nastaviteľné ľahké lôžko obsahuje vzdušnú 3D sieťku, ktorá je nielen priedušná ale aj dosť pružná, aby sa vždy dokonale prispôsobila tvaru hlavy.

 • Špeciálna svorka na kábel pre jednoduché používanie bez pomotania

  Špeciálna svorka na kábel pre jednoduché používanie bez pomotania
 • Dvojvrstvové náušníky stvorené na presnú reprodukciu zvuku

  Dvojvrstvové náušníky slúchadiel Philips Fidelio X2 sú navrhnuté tak, aby redukovali rezonanciu a vibrácie, vďaka čomu prinášajú bezchybný zvuk s originálnou presnosťou a nezmenenými detailmi. Pevná vrstvená konštrukcia zaistí odolnosť, vďaka ktorej sú slúchadlá X2 dokonalým hudobným spoločníkom v domácnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať