Späť
×

PHILIPS A XCOR SPOJILI SILY

Spolu otvárame dvere cestám do vesmíru pre každého

Tu v spoločnosti Philips veríme v silu inovácií. Naše inovatívne produkty zlepšujú ľuďom životy už viac ako sto rokov. Od osvetlenia, cez domáce spotrebiče, zvukové zariadenia až po holiace strojčeky a od zariadení na osobnú starostlivosť až po technologicky vyspelé medicínske zariadenia – každý nový výdobytok spoločnosti Philips sa zrodil zo semienka inovácie.

 

Odvaha snívať

Práve preto obdivujeme aj iných ľudí, ktorí sa odvážia snívať, tvoriť a inovovať. Ľudí, ako sú vizionári zo spoločnosti XCOR Space Expeditions so sídlom v Kalifornii, ktorí doťahujú do dokonalosti vesmírnu loď schopnú vyslať vás z tejto planéty až 100 km do ďalekého vesmíru. Tím XCOR sa rozhodol sprístupniť cesty do vesmíru verejnosti a nielen popredným astronautom. Ich cieľom je poskytnúť úžasný zážitok v najfuturistickejšom dopravnom prostriedku, aký si dokážete predstaviť. Aby sme oslávili úžasné inovatívne zmýšľanie, rozhodli sme sa spojiť sily s tímom XCOR a ponúknuť vám šancu stať sa aktívnym účastníkom tejto úžasnej novej éry vesmírnych dobrodružstiev.

 


Vitajte vo vesmíre
Partnerstvo spoločností Philips a XCOR Space Expeditions nám umožní ponúknuť vesmírne lety vybranému množstvu šťastlivcov. Jedným z nich môžete byť aj vy. Čoskoro vám povieme viac. Tip: je možné, že budete musieť nám a ostatným pozemšťanom preukázať vlastné inovatívne schopnosti.

Od mesačného holiaceho strojčeka MoonShaver až po holiaci strojček Philips série 9000

Dovtedy môžete preskúmať prepojenie medzi spoločnosťou Philips a vesmírom priamo tu na Zemi. Vedeli ste, že medzi inovácie spoločnosti Philips patrí aj holiaci strojček MoonShaver, ktorý sme predstavili pri príležitosti prvej cesty na Mesiac? Odvtedy už, samozrejme, ubehlo skoro 50 rokov. Strojček bol založený na rotačnom holiacom systéme, technológii, ktorú sme sami vyvinuli a dnes je najpopulárnejším holiacim systémom našej planéty.*

 

To nás však nezastavilo pri ďalších inováciách a vylepšeniach. Pozrite sa na naše najnovšie inovácie: pokročilý nový holiaci strojček Philips S9000. Prináša doteraz najhladšie a najpohodlnejšie oholenie, a to vďaka niekoľkým inovatívnym technológiám. Aby sme sa uistili, že jeho výkon je skutočne ako z iného sveta, vyskúšali sme ho pri nulovej gravitácii.

*Na základe predaja produktov