Späť
×

ZAPOJTE SA DO RIADENIA MISIE

Chcete byť súčasťou úžasného vesmírneho dobrodružstva?

Chcete byť členom tímu, ktorý bude posielať astronautov spoločnosti Philips do vesmíru? Zapojte sa do mimozemských zážitkov priamo tu na Zemi. Vychutnajte si množstvo interview, videí zo zákulisia, živých prenosov a testovacích letov a ešte oveľa viac. Vždy budete mať o misii najaktuálnejšie informácie a môžete si s nami vychutnať nadšenie z približujúceho sa dňa odletu!
Zistite, čo sa deje v riadiacom stredisku misie a zapojte sa do akcie priamo cez našu stránku na Facebooku.

 

Predstavujeme jedinečnú cestu do vesmíru
Počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov zistíte viac o vesmírnej lodi XCOR Lynx a môžete sa pozrieť priamo do zákulisia jej výroby. Budete pri každom kľúčovom okamihu jej vývoja počas montáže tohto úžasného vozidla. Pozrite si naše testy pohonných systémov jedinečnej vesmírnej lode poháňanej raketovým palivom. Zistíte tiež viac o výzvach, ktoré prináša konštrukcia vozidla na viacero použití, ktoré má byť zároveň schopné vyletieť do vesmíru a potom sa hladkým kĺzavým pohybom vrátiť bezpečne späť na miesto odletu. O tomto čase budúci rok už budete s nami odpočítavať pred štartom. Ako člen tímu riadenia misie vás predstavíme posádke, ktorá sa stane súčasťou vesmírnej histórie. V blízkej budúcnosti sa budete môcť pozerať, ako prvá vesmírna loď Philips vzlieta a odlieta z ostrova Curaçao alebo Mohavskej púšte.

 

 

Sponzorom je spoločnosť Philips
Spoločnosť Philips je sponzorom tejto úžasnej vesmírnej výzvy, pretože ide o skvelý príklad inovatívneho myslenia. Pevne veríme v moc inovatívneho myslenia – je to niečo, čo robíme každý deň a umožňuje nám to navrhnúť mnoho produktov, ktoré zlepšujú každodenný život. Napríklad, jednou z našich najnovších inovácií je holiaci strojček Philips série 9000, v ktorom nájdete celú galaxiu najmodernejších technických funkcií navrhnutých na to, aby vám priniesli to najlepšie oholenie. Aby sme sa uistili, že jeho výkon je skutočne ako z iného sveta, vyskúšali sme ho pri nulovej gravitácii. Ako člen tímu riadenia misie zistíte ešte oveľa viac o našich mimozemských ambíciách.

Buďte súčasťou budúcnosti vesmírnych dobrodružstiev
Vďaka spoločnostiam Philips a XCOR vstupujú vesmírne lety do novej éry. Nepremeškajte príležitosť dostať sa na palubu. Navštívte Facebook a spojte sa s riadiacim strediskom.