Späť
×

ZOZNÁMTE SA S HOLIACIM STROJČEKOM PHILIPS SÉRIE 9000. JE AKO Z INÉHO SVETA.

Pravdepodobne najvyspelejší holiaci strojček na tejto planéte

Skutočne skvelý holiaci strojček by mal fungovať aj 100 km nad Zemou, no nie? Skôr ako sa vydáme tak ďaleko, musíme ho otestovať v podmienkach podobných tým vesmírnym. Holiaci strojček Philips série 9000 už úspešne prešiel testom pri nulovej gravitácii.
 

Najkvalitnejšie oholenie
Chcete dosiahnuť to najdokonalejšie oholenie – a zážitok z neho si zopakovať pri každom holení? Je čas, aby ste sa zoznámili s holiacim strojčekom Philips S9000. Je to zatiaľ náš technologicky najpokročilejší holiaci strojček, práve preto sme nedokázali odolať a jeho schopnosti sme vyskúšali aj v niekoľkých extrémnych podmienkach. Jednou z nich bola nulová gravitácia. A náš testovací pilot sa mohol tešiť z úžasného oholenia.

 

 

Vedecké experimenty vo vesmíre
Skutočným testom pre každé zariadenie je zobrať ho do vozidla na raketový pohon a vystreliť ho do vesmíru. Práve preto bude mať náš partner XCOR Space Expeditions na starosti vedecké experimenty počas vesmírnych letov, ktoré spustí v blízkej budúcnosti. Ak niečo totiž dokonale funguje 100 km nad Zemou, môžete si byť istí, že v rukách držíte niečo skutočne výnimočné. Čo sa týka strojčeka Philips S9000, sme o tom presvedčení. Tu je pár dôvodov:

Presné čepele V-Track
Pozorne si prezrite rotačnú hlavu. Na vonkajšom okraji sú geometrické štrbiny v tvare V, aby zachytili väčšinu chĺpkov. Vnútorný rad je  vybavený špeciálnymi zúbkami, ktoré zachytia a oholia aj dlhé a priľnuté chĺpky. Výsledok: hladké oholenie pri minimálnom počte ťahov a skvelý stav vašej pleti.

Technológia rozpoznania kontúr
Strojček Philips S9000 kopíruje vašu tvár presnejšie ako ktorýkoľvek iný model. Holiaca jednotka sa otáča dozadu, dopredu, doľava a doprava. Primárne a sekundárne sklápacie holiace jednotky sa navyše tiež hýbu dozadu, dopredu, doľava a doprava, a to nezávisle od holiacej jednotky. Celkovo osem možných pohybov pre výnimočne hladké oholenie.

Individuálne pohodlné nastavenia
Máte dnes dosť citlivú pokožku? Alebo sa ponáhľate? Prispôsobte si holenie vďaka nastaveniu Sensitive (1800 ot./min.), Normal (2000 ot./min.) alebo Fast (2200 ot./min.).

AquaTec namokro aj nasucho
Vďaka tesneniu AquaTec je holiaci strojček Philips S9000 vodotesný. Môžete sa ním holiť aj v sprche. Môžete použiť holiacu penu alebo gél pre hladší pohyb alebo sa holiť len nasucho.

Systém inteligentného čistenia
Tento odkladací systém vám každý deň zabezpečí čerstvé oholenie. Čistí, suší, nabíja a maže váš holiaci strojček – stačí jediné stlačenie tlačidla. Vďaka dvojitému filtru sa môžete rozlúčiť so zvyškami oholených chĺpkov a gélu na holiacich hlavách. Čaká vás optimálny výkon počas celej doby životnosti holiaceho strojčeka.