1
Výrobky

Opatrenia v súvislosti s koronavírusom

 

Našou hlavnou prioritou je zdravie a bezpečnosť našich zákazníkov a zamestnancov. V tomto neľahkom období preto prijímame všetky potrebné opatrenia.

 

Starostlivo sledujeme pokyny Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) a miestnych orgánov. Následne zodpovedajúcim spôsobom aktualizujeme prijaté opatrenia.

Starostlivosť o zákazníkov

 

Naši pracovníci z tímu Zákazníckej podpory sú vám aj naďalej k dispozícii. Môže sa stať, že sa zmení prevádzkový čas alebo počas hovoru budete počuť rušenie na pozadí. Na základe vládneho odporúčania naši pracovníci v súčasnosti pracujú z domova.

 

Odpovede na najčastejšie otázky a príručky sú k dispozícii na stránke Podpora. Kontakty na zákaznícku podporu nájdete na stránke Kontakty.

 

Servis a opravy

 

Vzhľadom na aktuálnu mimoriadnu situáciu (COVID-19), môžu byť servisné strediská dočasne uzatvorené alebo môžu mať obmedzenú prevádzku. Pre overenie aktuálneho stavu odporúčame kontaktovať priamo vami vybrané servisné stredisko. (Zoznam servisných stredísk)

Opatrenia, ktoré prijímame, sú pre zdravie a bezpečnosť všetkých. To je naša hlavná priorita. Ďakujeme za pochopenie počas tejto mimoriadnej situácie.