Správne informácie v správnom čase

 

S rovnakou pozornosťou, s akou sa staráte o svojich pacientov, sa aj my staráme o kvalitu vašich televízorov Philips

S rovnakou pozornosťou, s akou sa staráte o svojich pacientov, sa aj my staráme o kvalitu vašich televízorov Philips. Vášeň a skúsenosti spoločnosti Philips s poskytovaním služieb v oblasti zdravotnej starostlivosti sa prejavili aj v našom rade televízorov pre zdravotnícke zariadenia. Naše prevratné inovácie otvárajú nové obzory a pomáhajú spoločnostiam v oblasti starostlivosti a rekreácie spĺňať svoje požiadavky.

Štandardnou súčasťou radu HeartLine je teraz diaľkové ovládanie pre zdravotnícke zariadenia, ktoré možno očistiť jednoduchým utretím

   

Špeciálne navrhnuté pre zdravotnícke zariadenia

Toto špeciálne navrhnuté diaľkové ovládanie možno utrieť alkoholom a zabezpečiť tak optimálnu hygienu. Ľahko sa používa a jeho funkcia viacerých diaľkových ovládaní zabraňuje rušeniu iných systémov v blízkosti. Funguje až s 10 zariadeniami v rovnakej miestnosti a dodáva sa s bezpečným krytom batérií a s možnosťou uviazania proti krádeži.

Prémiový obsah, príjemnejšia skúsenosť pre pacientov

   

Spoločnosť Ospedale Versilia poskytuje prémiový obsah prostredníctvom funkcie MyChoice

Spoločnosť Ospedale Versilia v prvom rade dbá o zdravie, pohodu a pohodlie svojich pacientov. Preto chcela spoločnosť Ospedale Versilia ponúkať prémiový obsah s účtovaním za jednotlivé prehrania. Mechanizmus inteligentného prístupu sa musí dať jednoducho zaviesť, monitorovať aj ovládať. Systém MyChoice bol rozhodujúcim prvkom, ktorý presvedčil spoločnosť Ospedale Versilia, aby sa rozhodla pre televízory Philips pre zdravotnícke zariadenia. Umožnilo to nemocnici ponúknuť pacientom prístup k prémiovému obsahu prostredníctvom centralizovaného portálu, ktorý sa ľahko používa.

Vášeň pre zdravotnícke zariadenia s radom HeartLine

   

Spoznajte našu najnovšiu generáciu televízorov pre zdravotnícke zariadenia

Naša najnovšia generácia televízorov pre zdravotnícke zariadenia prekonáva to najlepšie vo svojej triede v oblasti kvality obrazu a zvuku. Ponúkame jedinečné funkcie, ako sú napríklad cloudové aplikácie, a súčasne sa sústredíme na praktické používanie a znižovanie celkových nákladov. Dbáme na dodržiavanie najvyššej kvality noriem a prevádzkových postupov. A tento náš záväzok môžete jasne vidieť vo všetkých našich činnostiach.