Profesionálny LED televízor

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/1/19hfl4010w_12/19hfl4010w_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Profesionálny LED televízor

  Jedinečný televízor k posteli

  Tento jedinečný hotelový TV je výborným riešením a dá sa umiestniť blízko k pacientovej posteli. Keďže je navrhnutý tak, aby dopĺňal prostredie zdravotníckych zariadení, neruší ostatných pacientov a vďaka osobnému diváckemu zážitku maximalizuje pohodlie Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LED televízor

19" HeartLine, LED, DVB-T2/T/C a IPTV 19HFL4010W/12 Nájsť podobné výrobky

Jedinečný televízor k posteli

S neuveriteľným spektrom funkcií pre vašich pacientov

 • Televízor s technológiou LED pre obraz s neuveriteľným kontrastom

  Televízor s technológiou LED pre obraz s neuveriteľným kontrastom

  Vďaka podsvieteniu LED sa môžete tešiť z nízkej spotreby a nádherných línií, ako aj vysokého jasu, úžasného kontrastu a živých farieb obrazu.

 • Aplikácia SmartInstall pre jednoduchú diaľkovú inštaláciu a údržbu

  Aplikácia SmartInstall pre jednoduchú diaľkovú inštaláciu a údržbu

  Aplikácia SmartInstall zjednodušuje inštaláciu a údržbu vášho televízora. S jednoduchým webovým nástrojom môžete odteraz na diaľku konfigurovať a inštalovať svoje televízory bez nevyhnutnosti zavítať do príslušnej miestnosti! Vďaka tomu ušetríte čas a nebudete rušiť svojich hostí. Či už ide o aktualizáciu informačných stránok hotela alebo inštaláciu nových kanálov, aplikácia SmartInstall sa postará o všetko.

 • SmartInfo pre originálne, interaktívne info stránky zdravotníckych zariadení

  SmartInfo pre originálne, interaktívne info stránky zdravotníckych zariadení

  Aplikácia SmartInfo umožňuje zobraziť vašim pacientom informácie o nemocnici alebo zdravotníckom zariadení. Vaši pacienti majú k tejto interaktívnej nemocničnej webovej stránke prístup aj vtedy, keď televízor nie je pripojený na internet alebo intranet. Údaje môžete jednoduchým spôsobom pravidelne meniť, aby mali vaši pacienti vždy aktuálne informácie.

 • Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Služba MyChoice ponúka jednoduchý a finančne nenáročný spôsob, ako ponúknuť hosťom prémiové TV kanály. Súčasne zabezpečí prísun dodatočných tržieb, ktoré vám umožnia rýchlu návratnosť prvotnej investície do televízorov.

 • Estetický biely dizajn pre prostredia zdravotnej starostlivosti

  Biely dizajn so zaoblenými rohmi pre prívetivejší vzhľad vhodný do prostredí zdravotnej starostlivosti.

 • Podsvietené predné dotykové ovládacie tlačidlá s rozpoznaním blízkosti

  Tento inovatívny televízor k posteli je vybavený inteligentným dotykovým ovládacím panelom na spodnej časti televízora na prispôsobenie používania. Podsvietené tlačidlá ovládania umožňujú jednoduchú navigáciu dokonca aj v tme. Vďaka rovnému povrchu a zámke klávesnice sa jednoducho čistí.

 • Napájanie vhodné pre medicínske prostredie zaručí bezpečnosť s nízkymi úrovňami emisií

  V profesionálnom klinickom prostredí sú nevyhnutné základné bezpečnostné funkcie, výkon a spoľahlivosť. Na rozdiel od štandardných televízorov využívajú televízory Philips HeartLine špeciálne napájacie zdroje vhodné pre medicínske prostredie, ktoré spĺňajú tieto požiadavky. Sú v súlade s normami EN/IEC 60601-1, vďaka čomu je zaručená základná ochrana a výkon. Okrem toho spĺňajú aj požiadavky normy EN/IEC 60601-1-2 pre elektromagnetické testy a kompatibilitu v medicínskych prostrediach. V mnohých krajinách, nemocniciach aj klinikách je splnenie týchto noriem podmienkou.

 • Galvanicky izolované pripojenie slúchadiel

  Pripojenie slúchadiel je galvanicky izolované na zabezpečenie čo najbezpečnejšieho pripojenia pacientových slúchadiel k televízoru Philips HeartLine. Galvanická izolácia je potrebná na zaistenie bezpečnej a bezporuchovej izolácie konektora slúchadiel od elektrického prostredia v blízkosti postele pacienta.

 • Kryt AntiMicrobial aktívne potláča množenie baktérií

  Mikroorganizmy sa v nemocniciach a klinických prostrediach stávajú čoraz väčším problémom, pretože môžu spôsobiť život ohrozujúce infekcie. Televízory Philips HeartLine riešia tento problém pridaním antimikrobiálnej prísady do materiálu krytu monitora s certifikáciou JIS Z2801. Vďaka tomuto ochrannému štítu je zabezpečená ochrana vás aj vašich pacientov. Tento kryt potláča množenie najbežnejších mikroorganizmov, ako napríklad „Staphylococcus aureus (gastroenteritída)“, „Escherichia coli (E Coli)“ alebo „Klebsiella (zápal pľúc)“.

 • Aplikácie funkcie Smart TV s mnohými špeciálnymi službami pre oblasť ubytovania

  Aplikácie funkcie Philips Smart TV predstavujú rozrastajúci sa sortiment aplikácií, od služby YouTube až po aplikácie sociálnych sietí, ako aj ďalších služieb. Táto špeciálna verzia je prispôsobená na mieru oblasti ubytovania a cestovného ruchu a prináša niekoľko mimoriadnych výhod, napríklad záruku, že informácie o hosťoch sú po použití bezpečne odstránené, alebo ochranu pred nelegálnym obsahom, ktorý by mohol poškodiť vašu spoločnosť.

 • Serial Xpress Protocol pre interaktívne systémy

  Televízor možno cez rozhranie Serial Xpress Protocol (SXP) pripojiť k externým dekodérom a prijímačom všetkých popredných poskytovateľov interaktívnych služieb.

 • Funkcia zobrazenia hodín na obrazovke pre optimálne pohodlie hostí

  Vďaka novej funkcii zobrazovania hodín na obrazovke môžu hostia získať jednoduchý prístup k aktuálnemu času. Po stlačení tlačidla sa hodiny zobrazia na obrazovke televízora, pričom spájajú lepšiu viditeľnosť a nižšiu spotrebu energie.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Diaľkové ovládanie nie je súčasťou balenia. Voliteľné diaľkové ovládanie je potrebné počas inštalácie televízora. Niektoré funkcie nie je možné spustiť bez voliteľného diaľkového ovládania.
 • Dostupnosť funkcií závisí od implementácie zvolenej integrátorom.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať