Hotelové televízory

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/24hfl3011t_12/24hfl3011t_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Hotelové televízory

  Ohúrte svojich hostí

  Urobte na svojich hostí ten správny dojem vďaka výnimočnej kvalite obrazu a možnosti zobraziť originálne a interaktívne stránky hotela. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hotelové televízory

24" (61 cm) EasySuite, DVB-T2/T/C HEVC 24HFL3011T/12 Nájsť podobné výrobky

Ohúrte svojich hostí

inteligentným hotelovým TV

 • CMND & Control: údržba vašich televízorov bez námahy

  CMND & Control: údržba vašich televízorov bez námahy

  SYstém CMND & Control vám umožňuje inštaláciu a nastavovanie televízorov na diaľku, z jedného miesta bez toho, aby ste museli navštíviť niektorú izbu. Aktualizujte a spravujte všetky svoje obrazovky s minimálnou námahou bez toho, aby ste museli rušiť svojich hostí.

 • CMND & Create: zobrazte informácie, ktoré chcete a kedy chcete

  CMND & Create: zobrazte informácie, ktoré chcete a kedy chcete

  Systém CMND & Create vám umožňuje poskytovať informácie, ktoré chcete, kedy chcete. Modul správy obsahu CMND vám umožňuje jednoduchú tvorbu a distribúciu interaktívnych web stránok označených logom vášho hotela. Prispôsobte svoje televízory tak, aby hosťom poskytovali najaktuálnejšie informácie spolu s najhorúcejšími novinkami z vášho hotela – a to všetko v reálnom čase.

 • Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Služba MyChoice ponúka jednoduchý a finančne nenáročný spôsob, ako ponúknuť hosťom prémiové TV kanály. Súčasne zabezpečí prísun dodatočných tržieb, ktoré vám umožnia rýchlu návratnosť prvotnej investície do televízorov.

 • Uvítajte svojich hostí vlastnou uvítacou stránkou

  Uvítajte svojich hostí vlastnou uvítacou stránkou

  Uvítacia stránka sa zobrazí pri každom zapnutí televízora. Možno ju jednoducho prispôsobiť a zakomponovať do nej značku pri inštalácii pomocou jednoduchého uvítacieho obrázka vo formáte .png.

 • Úplné režimy Hotel, Zdravotné zariadenie a Väznica

  Všetky vyžadované funkcie na profesionálne použitie v prostrediach, kde sú potrebné prísnejšie opatrenia ako v obývačke. Od uzamknutia hlasitosti a ponuky až po striktnejšie testovanie materiálov, šetrenie energie a diaľkové ovládania zabezpečené pred krádežou, ako aj vyhradené funkcie pre zdravotné zariadenia a väznice, ktoré poskytujú riešenia chýbajúce na trhu.

 • Kompatibilita so systémom privolania pomoci pre oblasť zdravotnej starostlivosti

  Vďaka kompatibilite so systémom privolania pomoci predstavujú televízory Philips pre zariadenia zdravotnej starostlivosti vysoko integrovaný nástroj, ktorý poskytuje nielen možnosti zábavy, ale aj pohodlný prístup k pomoci v prípade zdravotných ťažkostí.

 • Funkcia zobrazenia hodín na obrazovke pre optimálne pohodlie hostí

  Vďaka novej funkcii zobrazovania hodín na obrazovke môžu hostia získať jednoduchý prístup k aktuálnemu času. Po stlačení tlačidla sa hodiny zobrazia na obrazovke televízora, pričom spájajú lepšiu viditeľnosť a nižšiu spotrebu energie.

 • Naplánujte, čo len chcete a kedy chcete

  Pomocou zabudovaného plánovača môžete zobrazovať, čo chcete a kedy chcete. Naprogramujte až 7 rôznych plánov na zobrazovanie požadovaného ľubovoľného obsahu. Nastavte opakovanie plánu na každý deň alebo len na konkrétne dni. Je to len na vás.

 • Serial Xpress Protocol pre interaktívne systémy

  Televízor možno cez rozhranie Serial Xpress Protocol (SXP) pripojiť k externým dekodérom a prijímačom všetkých popredných poskytovateľov interaktívnych služieb.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preinštalovanie.

 • Prídavné pripojenie slúchadiel pre osobný posluch

  Tento systém reproduktorov obsahuje prídavné pripojenie slúchadiel. Pripojte si vlastné slúchadlá a vždy, keď budete chcieť, si vychutnajte osobnejší posluch.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Dostupnosť funkcií závisí od implementácie zvolenej integrátorom.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať