Profesionálny LCD televízor

  Profesionálny LCD televízor

  Ideálny TV na luxusné a interaktívne spôsoby využitia

  Vďaka tomuto energeticky úspornému hotelovému televízoru LCD si môžete naplno vychutnať výhody interaktívnej televízie a luxusných hotelových funkcií. Jednoducho pripojte náš televízor do systému podľa vlastného výberu, užite si dokonalý divácky zážitok a ešte pri tom aj ušetrite. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LCD televízor

32" (81 cm) PrimeSuite, displej LCD, DVB-T/C MPEG 2/4 32HFL4373D/10 Nájsť podobné výrobky

Ideálny TV na luxusné a interaktívne spôsoby využitia

Hotelový televízor LCD Philips

 • Tematický televízor na jednoduché vyhľadanie vlastných kanálov hostí

  Tematický televízor na jednoduché vyhľadanie vlastných kanálov hostí

  Tematický televízor ponúka pokročilé používateľské rozhranie, ktoré hosťom umožňuje navigovaním v hosťovskej ponuke jednoducho vyhľadať kanály vlastnej krajiny, správy a informácie o hoteloch bez potreby interaktívneho zábavného systému.

 • Serial Xpress Protocol pre interaktívne systémy

  Televízor možno cez rozhranie Serial Xpress Protocol (SXP) pripojiť k externým dekodérom a prijímačom všetkých popredných poskytovateľov interaktívnych služieb.

 • Instant Initial Cloning umožňuje rýchlu inštaláciu

  Pri úvodných inštaláciách televízorov vám funkcia Instant Initial Cloning ušetrí pri každom televízore 3 až 5 minút jednoduchým spôsobom – súbory USB sa automaticky prečítajú a skopírujú do televízora bez potreby použiť ponuku televízora. Funkcia Instant Initial Cloning vám výrazne skráti čas inštalácie a zníži jej náklady.

 • Technológia VSecure na ochranu digitálneho obsahu v hoteloch

  Pri sledovaní prémiového obsahu vo vysokom rozlíšení hosťami vzniká zo strany spoločností poskytujúcich tento obsah potreba striktných preventívnych opatrení na zabezpečenie obsahu. Spoločnosť Philips vyvinula komplexné riešenie zabezpečenia obsahu vo vysokom rozlíšení v hoteloch pozostávajúce z technológie VSecure na ochranu obsahu vo vysokom rozlíšení a technológie NexGuard na forenzné označovanie obsahu vo vysokom rozlíšení vodotlačou.

 • Hotel Scenea prináša prispôsobené informácie a úvodný kanál

  Funkcia Hotel Scenea umožňuje vybrať a uložiť v televízore obrázok, ktorý možno zobrazovať ako úvodný alebo informačný kanál.

 • Integrovaný panel pripojenia

  Integrovaný panel pripojenia umožní vašim hosťom bez problémov pripojiť ich osobné zariadenia k vášmu televízoru bez potreby použitia externého pripájacieho panela.

 • Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Služba MyChoice ponúka jednoduchý a finančne nenáročný spôsob, ako ponúknuť hosťom prémiové TV kanály. Súčasne zabezpečí prísun dodatočných tržieb, ktoré vám umožnia rýchlu návratnosť prvotnej investície do televízorov.

 • Zelené tlačidlo umožňuje hosťom ušetriť ešte viac energie

  Zelené tlačidlo dáva hosťom možnosť ušetriť na televízore ešte viac energie – zvolí vyššie tlmenie podsvietenia alebo vypne obrazovku pri počúvaní rádia. Ďalší spôsob zníženia prevádzkových nákladov v hoteloch priamym prispením ich hostí.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

 • Vstavaný displej s hodinami s budíkom a pripomienkovačom

  Vďaka vstavanému displeju s hodinami, ktorý zároveň slúži ako budík, nebudete musieť investovať do ďalších hodín s káblami a zapájaním v miestnosti.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

 • Pokročilý sprievodca EPG a zoznam kanálov

  Atraktívny sprievodca EPG a zoznam kanálov obsahuje intuitívne tlačidlá s prehľadnou sprievodnou grafikou na zjednodušenie vyhľadania vašich obľúbených kanálov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať