Profesionálny LED televízor

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/40hfl2829t_12/40hfl2829t_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Profesionálny LED televízor

  Skvelá hodnota v modernom dizajne

  S týmto energeticky úsporným hotelovým televízorom môžete využiť možnosti efektívnej inštalácie pomocou USB klonovania, ako aj špeciálne hotelové funkcie, ako napríklad uzamknutie ponuky a ovládania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LED televízor

40" (100 cm) Studio, LED, DVB-T2/T/C 40HFL2829T/12 Nájsť podobné výrobky

Skvelá hodnota v modernom dizajne

s úspornou technológiou LED

 • Uvítajte svojich hostí vlastnou uvítacou stránkou

  Uvítajte svojich hostí vlastnou uvítacou stránkou

  Uvítacia stránka sa zobrazí pri každom zapnutí televízora. Možno ju jednoducho prispôsobiť a zakomponovať do nej značku pri inštalácii pomocou jednoduchého uvítacieho obrázka vo formáte .png.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • USB na prehrávanie multimédií

  USB na prehrávanie multimédií

  Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát, prehrávač mp3 alebo iné multimediálne zariadenie k portu USB na televízore a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača obsahu priamo na obrazovke.

 • LED TV s rozlíšením Full HD – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  Na kvalite obrazu záleží. Bežné HDTV prinášajú kvalitu, no vy chcete viac. Predstavte si ostré detaily, vysoký jas, úžasný kontrast a realistické farby pre skutočne živý obraz.

 • Ideálne sa hodí do väzníc

  Na kontrolu komunikácie je tento hotelový televízor vybavený špeciálnym režimom PrisonMode. Tento pokročilý bezpečnostný režim vypne určité nastavenia, ktoré nie sú žiaduce vo väzenskom prostredí – napríklad Teletext, Elektronický sprievodca programami, Titulky a porty USB.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

 • Rozšírené ovládanie hlasitosti, aby ste sa vyhli vyrušovaniu hostí

  Pomocou rozšíreného ovládania hlasitosti možno nainštalovať hlasitosť zvuku pri spustení televízora a predvoliť rozsah zvuku pre prevádzku televízora. Vyhnete sa tak neprimeraným úpravám zvuku a vyrušovaniu susedov.

 • Zabráňte neautorizovanému použitiu pomocou zamknutia ovládania joysticku

  Vďaka deaktivácii alebo aktivácii zamknutia ovládania joysticku môže správca zabrániť neautorizovanému použitiu televízora cez joystick a ušetriť náklady pre správcu.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preinštalovanie.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Dostupnosť funkcií závisí od implementácie zvolenej integrátorom.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať