Dotykový displej Multi-Touch

  Dotykový displej Multi-Touch

  Objavte novú úroveň interakcie

  Priblížte sa k svojmu cieľovému publiku viac než kedykoľvek predtým. Tento displej je rýchly, presný, mimoriadne odolný a jeho vysoký výkon dopĺňa vynikajúcu úroveň spoľahlivosti a funkčnosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Dotykový displej Multi-Touch

43" (109 cm), So systémom Android, Multidotykový 43BDL4051T/00 Nájsť podobné výrobky

Objavte novú úroveň interakcie

so silou systému Android

 • Zažite úžasnú interakciu so skutočným viacdotykovým displejom

  Zažite úžasnú interakciu so skutočným viacdotykovým displejom

  Vďaka integrovanej dotykovej technológii je teraz dostupná celkom nová úroveň interakcie. Väčšia flexibilita a optimálna realizácia viacerých dotykov naraz doplnené vynikajúcimi možnosťami použitia prinášajú dokonalosť interakcie s používateľmi. Viacdotykové displeje majú aktivované automatické rozpoznávanie dotyku. Konektor USB podporuje štandard HID, vďaka čomu môžete zariadenie naozaj využívať ihneď po pripojení.

 • Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Pri náročných komerčných aplikáciách je nevyhnutné zabezpečiť neustále zobrazovanie obsahu. Hoci je úplné zlyhanie obsahu nepravdepodobné, funkcia ochrany pri zlyhaní vám poskytne ochranu obsahu vďaka revolučnej technológii, ktorá na obrazovke v prípade zlyhania mediálneho prehrávača prehráva záložný obsah. Funkcia sa automaticky aktivuje, keď dôjde k zlyhaniu primárneho vstupu. Stačí vybrať pripojenie pre primárny vstup a pre funkciu ochrany v prípade zlyhania, a máte zaručené neustále prehrávanie obsahu.

 • Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti

  Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti

  Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti. Naťahujte svoje médiá na displej, kde si môžete okamžite prehrať ich obsah. Vďaka spolupráci s interným prehliadačom slúži tiež ako vyrovnávacia pamäť pri prehrávaní online obsahu. V prípade zlyhania siete vnútorná pamäť pokračuje v prehrávaní uloženého obsahu vo vyrovnávacej pamäti, čím zabezpečí, že vaše médiá budú k dispozícii, aj keď sieť nebude dostupná.

 • CMND: Prevezmite kontrolu nad svojimi displejmi

  CMND: Prevezmite kontrolu nad svojimi displejmi

  Rozsiahla platforma na správu displejov CMND vám umožňuje znova získať kontrolu. Aktualizujte a spravujte obsah pomocou aplikácie CMND & Create alebo spravujte svoje nastavenia pomocou aplikácie CMND & Control. S platformou CMND je všetko možné.

 • Protiodleskové sklo s malou optickou paralaxou

  Integrovaný dotykový displej Vám vďaka protiodleskovému sklu s malou optickou paralaxou umožní úžasne pútavý zážitok. Obraz zostáva krištáľovo čistý a zreteľný vďaka takmer nulovému odlesku a zmiernenému odrazu od displeja.

 • Android: Spustite vlastnú aplikáciu alebo si vyberte a spustite svoju obľúbenú aplikáciu

  Vďaka operačnému systému Android zabudovanému v displeji môžete používať najvyspelejší operačný systém na celej planéte a svoje aplikácie ukladať priamo v rámci displeja. Alebo si vyberte z rozsiahlej knižnice aplikácií systému Android a prehrávajte jej obsah. Integrovaný plánovač vám umožní rozdeliť aplikácie a obsah podľa potrieb zákazníka a konkrétnej časti dňa a funkcia automatického otočenia obrazu zaistí zobrazenie obsahu na výšku a na šírku jednoduchým otočením displeja.

 • Zvýšte možnosti konektivity vďaka zabudovanej rozširujúcej zásuvke mPCIe.

  Pomocou zabudovanej zásuvky PCI môžete pripojiť modul Wi-Fi/Bluetooth alebo 4G LTE, ktorý zaistí ešte lepšiu komunikáciu s displejom. Rovnako sa zlepší komunikácia medzi zariadeniami a zákazníkovi sa sprístupní množstvo konfigurácií, ktoré môže využiť, napr. možnosť rozšíriť funkcie produktu alebo možnosť úpravy signálu.

 • Uistite sa, že počas prehrávania Vášho obsahu sa ukladajú automatické snímky obrazovky.

  Obsah je prvoradý a pomocou funkcie automatických snímok obrazovky sa môžete uistiť, že váš obsah funguje bez problémov po celú dobu. K ich zaznamenávaniu dochádza počas celého dňa a potom sa uchovávajú na serveri FTP. Odtiaľ si ich môžete prezrieť kdekoľvek a kedykoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať