Hotelové televízory

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/43hfl2849t_12/43hfl2849t_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Hotelové televízory

  Potešte svojich hostí

  Ukážte svojim hosťom, že vám na nich záleží, vďaka cenovo dostupnému hotelovému televízoru. Potešia vás hotelové funkcie ako uvítacia stránka so značkou, inštalácia cez USB a zámok ponuky a ovládania. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hotelové televízory

43" Studio, DVB-T2/T/C HEVC 43HFL2849T/12 Nájsť podobné výrobky

Potešte svojich hostí

dobrým vkusom

 • Uvítajte svojich hostí vlastnou uvítacou stránkou

  Uvítajte svojich hostí vlastnou uvítacou stránkou

  Uvítacia stránka sa zobrazí pri každom zapnutí televízora. Možno ju jednoducho prispôsobiť a zakomponovať do nej značku pri inštalácii pomocou jednoduchého uvítacieho obrázka vo formáte .png.

 • USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  USB klonovanie všetkých nastavení pre rýchlu inštaláciu

  Umožňuje jednoducho kopírovať všetky naprogramované nastavenia a nastavenia programovania kanálov z jedného TV prijímača do druhých TV prijímačov za menej ako minútu. Funkcia zaisťuje rovnaké nastavenie medzi TV prijímačmi a značne znižuje čas a náklady potrebné na inštaláciu.

 • USB na prehrávanie multimédií

  USB na prehrávanie multimédií

  Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát, prehrávač mp3 alebo iné multimediálne zariadenie k portu USB na televízore a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača obsahu priamo na obrazovke.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

 • Rozšírené ovládanie hlasitosti, aby ste sa vyhli vyrušovaniu hostí

  Pomocou rozšíreného ovládania hlasitosti možno nainštalovať hlasitosť zvuku pri spustení televízora a predvoliť rozsah zvuku pre prevádzku televízora. Vyhnete sa tak neprimeraným úpravám zvuku a vyrušovaniu susedov.

 • Zabráňte neautorizovanému použitiu pomocou zamknutia ovládania joysticku

  Vďaka deaktivácii alebo aktivácii zamknutia ovládania joysticku môže správca zabrániť neautorizovanému použitiu televízora cez joystick a ušetriť náklady pre správcu.

 • Uzamknutie inštalačného menu

  Zabraňuje neoprávnenému prístupu k inštalačným a konfiguračným nastaveniam, aby hosťom zabezpečil maximálne pohodlie a eliminoval zbytočné náklady na preinštalovanie.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

 • Televízor s technológiou LED pre obraz s neuveriteľným kontrastom

  Vďaka podsvieteniu LED sa môžete tešiť z nízkej spotreby a nádherných obrazov, ako aj vysokého jasu, úžasného kontrastu a živých farieb.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Dostupnosť funkcií závisí od implementácie zvolenej integrátorom.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať