Profesionálny televízor

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/49hfl7011t_12/49hfl7011t_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Profesionálny televízor

  Honba za inováciou

  Ohúrte svojich hostí profesionálnym televízorom, ktorý je inteligentnejší, rýchlejší a viac sexy. Upútajte ich pozornosť pomocou funkcie Ambilight, zrýchlite interakciu vďaka systému Android™ a vychutnajte si najmodernejšie funkcie, vďaka ktorým sa môžete k televízoru pripojiť alebo ovládať jeho funkcie na diaľku. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny televízor

124 cm (49") Signature, so systémom Android™, 4K Ultra HD 49HFL7011T/12 Nájsť podobné výrobky

Honba za inováciou

so systémom Android™ a funkciou Ambilight

 • Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Služba MyChoice ponúka jednoduchý a finančne nenáročný spôsob, ako ponúknuť hosťom prémiové TV kanály. Súčasne zabezpečí prísun dodatočných tržieb, ktoré vám umožnia rýchlu návratnosť prvotnej investície do televízorov.

 • Funkcia Miracast & DirectShare na zdieľanie filmov a hudby na vašom televízore

  Funkcia Miracast & DirectShare na zdieľanie filmov a hudby na vašom televízore

  Naše televízory umožňujú vašim hosťom vychutnať si bez obáv svoj obsah na veľkej obrazovke – bezdrôtovo a bez akýchkoľvek problémov. Vďaka nášmu prístupu založenému na otvorenom systéme vyhovieme používateľom systému iOS aj Android, a kompatibilitu systému naďalej rozširujeme. Zabezpečené zdieľanie navyše chráni súkromie vašich hostí. Obrázky, filmy, hudba – to všetko môžete zdieľať a vychutnávať si na našich televízoroch pomocou funkcie Miracast & DirectShare!

 • CMND & Control: údržba vašich televízorov bez námahy

  CMND & Control: údržba vašich televízorov bez námahy

  SYstém CMND & Control vám umožňuje inštaláciu a nastavovanie televízorov na diaľku, z jedného miesta bez toho, aby ste museli navštíviť niektorú izbu. Aktualizujte a spravujte všetky svoje obrazovky s minimálnou námahou bez toho, aby ste museli rušiť svojich hostí.

 • CMND & Create: zobrazte informácie, ktoré chcete a kedy chcete

  CMND & Create: zobrazte informácie, ktoré chcete a kedy chcete

  Systém CMND & Create vám umožňuje poskytovať informácie, ktoré chcete, kedy chcete. Modul správy obsahu CMND vám umožňuje jednoduchú tvorbu a distribúciu interaktívnych web stránok označených logom vášho hotela. Prispôsobte svoje televízory tak, aby hosťom poskytovali najaktuálnejšie informácie spolu s najhorúcejšími novinkami z vášho hotela – a to všetko v reálnom čase.

 • 4K UltraHD: úžasne živý zážitok zo sledovania vás očakáva

  Čaká na vás mimoriadne čistý a úžasný zážitok zo sledovania s technológiou 4K UltraHD. Vďaka neprekonateľnej úrovni čistoty, živým farbám a štvornásobnému rozlíšeniu v porovnaní s technológiou Full HD je to skutočne okno do nového sveta.

 • Ambilight: podmanivý a pútavý zážitok zo sledovania

  Táto patentovaná technológia spoločnosti Philips vytvára efekt rozšírenia obrazovky a prináša intenzívnejší divácky zážitok projekciou jemnej žiary z bokov televíznej obrazovky na okolitú stenu. Farba sa automaticky prispôsobuje obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla v dokonalej súhre s obrazom na televíznej obrazovke bez ohľadu na farbu steny. Pomocou rôznych nastavení funkcie Ambilight si môžete zážitok prispôsobiť podľa svojich požiadaviek.

 • Android: rýchlejší, bohatší a príjemnejší zážitok pri pozeraní televízora

  Systém Android vo vašom profesionálnom televízore vám umožňuje vychutnať si rýchlejšie, bohatšie a ľahšie ovládateľné rozhranie. Predstavuje bránu do sveta nekonečných hotelových služieb, aplikácií a mnohých ďalších vecí. Disponuje prehľadnou ponukou s priamymi odkazmi na vaše obľúbené položky.

 • Funkcia AppControl na ľahké pridávanie, triedenie a odstraňovanie aplikácií

  Funkcia AppControl zabezpečí, že vaše televízory budú mať aplikácie, ktoré chcete. Vďaka možnosti pridávať, triediť a odstraňovať aplikácie spolu s možnosťou prispôsobovať aplikácie jednotlivým izbám vytvárate hosťom zážitok skutočne na mieru z jedného miesta bez toho, aby ste museli vstúpiť do ich izby. Pre jednoduché a bezpečné používanie nahrajte svoju vlastnú aplikáciu na náš súkromný server založený na cloude a môžete pokojne spávať s vedomím, že iba vy k nej máte prístup.

 • Pokročilé aplikácie s mnohými špeciálnymi službami pre oblasť ubytovania

  Pokročilé aplikácie pozostávajú zo stále sa zväčšujúcej knižnice aplikácií. Vďaka Androidu bežia aplikácie rýchlejšie, hladšie a sú komplexnejšie než kedykoľvek predtým. Sú navrhnuté špeciálne pre oblasť ubytovania, takže informácie o hosťovi sú po použití bezpečne vymazané a prístup k ilegálnemu obsahu, ktorý by mohol poškodiť vašu spoločnosť, je blokovaný.

 • Integrovaný systém IPTV pre optimálnu prispôsobenú interaktivitu

  Vyhnite sa vysokým nákladom aj problémom. Vďaka našim novým televízorom Smart TV môžete svoj hotelový systém zostaviť priamo v televízore. Interaktívne kanály, video na požiadanie, interaktívne hotelové ponuky a informácie, ako aj systém objednávania online máte k dispozícii aj bez externého zariadenia pripojeného k televízoru. Okrem prenosu údajov cez koaxiálne televízne káble môžete na prenos televíznych kanálov alebo videí na požiadanie použiť aj svoju internetovú sieť. Naša partnerská sieť sa postará o prispôsobený portál presne podľa vašich predstáv.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Dostupnosť funkcií závisí od implementácie zvolenej integrátorom.
 • Spoločnosť Philips negarantuje dostupnosť, pokračovanie alebo správne fungovanie aplikácií.
 • Skutočné množstvo voľnej pamäte môže byť nižšie z dôvodu predkonfigurácie zariadenia
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať