Profesionálny LED televízor

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55hfl5009d_12/55hfl5009d_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Profesionálny LED televízor

  Pripojte sa a ovládajte televízor

  S energeticky úsporným hotelovým LED televízorom si vychutnáte všetky výhody moderných možností pripojenia a interaktívne informačné stránky hotela, a zároveň máte istotu, že inštalácia a správa na diaľku zabezpečia najnižšie náklady na prevádzku. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LED televízor

55" (140 cm) MediaSuite, LED, DVB-T2/T/C MPEG 2/4 55HFL5009D/12 Nájsť podobné výrobky

Pripojte sa a ovládajte televízor

s OXIGEN, ktorý poskytne hosťom dokonalý zážitok aj v budúcnosti

 • SmartInfo pre originálne interaktívne informačné stránky hotelov

  SmartInfo pre originálne interaktívne informačné stránky hotelov

  Aplikácia SmartInfo umožňuje zobraziť vašim hosťom informácie o meste alebo hoteli. Vaši hostia majú k tejto interaktívnej hotelovej webovej stránke prístup aj vtedy, keď televízor nie je pripojený na internet. Údaje môžete jednoduchým spôsobom pravidelne meniť, aby mali vaši hostia vždy aktuálne informácie o vašom hoteli.

 • Aplikácia SmartInstall pre jednoduchú diaľkovú inštaláciu a údržbu

  Aplikácia SmartInstall pre jednoduchú diaľkovú inštaláciu a údržbu

  Aplikácia SmartInstall zjednodušuje inštaláciu a údržbu vášho televízora. S jednoduchým webovým nástrojom môžete odteraz na diaľku konfigurovať a inštalovať svoje televízory bez nevyhnutnosti zavítať do príslušnej miestnosti! Vďaka tomu ušetríte čas a nebudete rušiť svojich hostí. Či už ide o aktualizáciu informačných stránok hotela alebo inštaláciu nových kanálov, aplikácia SmartInstall sa postará o všetko.

 • Funkcia Miracast & DirectShare na zdieľanie filmov a hudby na vašom televízore

  Funkcia Miracast & DirectShare na zdieľanie filmov a hudby na vašom televízore

  Naše televízory umožňujú vašim hosťom vychutnať si bez obáv svoj obsah na veľkej obrazovke – bezdrôtovo a bez akýchkoľvek problémov. Vďaka nášmu prístupu založenému na otvorenom systéme vyhovieme používateľom systému iOS aj Android, a kompatibilitu systému naďalej rozširujeme. Zabezpečené zdieľanie navyše chráni súkromie vašich hostí. Obrázky, filmy, hudba – to všetko môžete zdieľať a vychutnávať si na našich televízoroch pomocou funkcie Miracast & DirectShare!

 • Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Kompatibilita so službou MyChoice pre vyššie tržby

  Služba MyChoice ponúka jednoduchý a finančne nenáročný spôsob, ako ponúknuť hosťom prémiové TV kanály. Súčasne zabezpečí prísun dodatočných tržieb, ktoré vám umožnia rýchlu návratnosť prvotnej investície do televízorov.

 • LED TV s rozlíšením Full HD – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  Na kvalite obrazu záleží. Bežné HDTV prinášajú kvalitu, no vy chcete viac. Predstavte si ostré detaily, vysoký jas, úžasný kontrast a realistické farby pre skutočne živý obraz.

 • Aplikácie funkcie Smart TV s mnohými špeciálnymi službami pre oblasť ubytovania

  Aplikácie funkcie Philips Smart TV predstavujú rozrastajúci sa sortiment aplikácií, od služby YouTube až po aplikácie sociálnych sietí, ako aj ďalších služieb. Táto špeciálna verzia je prispôsobená na mieru oblasti ubytovania a cestovného ruchu a prináša niekoľko mimoriadnych výhod, napríklad záruku, že informácie o hosťoch sú po použití bezpečne odstránené, alebo ochranu pred nelegálnym obsahom, ktorý by mohol poškodiť vašu spoločnosť. Vďaka nášmu zdieľanému výnosu máte možnosť získať späť náklady za šírku pásma používanú vašimi hosťami.

 • AppControl na ľahké pridávanie, triedenie a odstraňovanie aplikácií

  Funkcia AppControl vám umožňuje, aby ste svojim hosťom poskytli ich vysnívané televízne aplikácie. Všetky aplikácie môžete pridávať, triediť a odstraňovať podľa svojich predstáv. Teraz môžete dokonca klonovať tieto nastavenia do iného televízora bez toho, aby ste ho museli tiež nastaviť! Môžete si navyše vytvárať rôzne profily a meniť ich priamo počas prevádzky. Chcete prideliť apartmánom video aplikácie so širokým prenosovým pásmom a ostatným miestnostiam zasa aplikácie s nízkym prenosovým pásmom? Žiadny problém. Funkcia AppControl zaistí vám aj vašim hosťom nerušený zážitok.

 • Integrovaný systém IPTV pre optimálnu prispôsobenú interaktivitu

  Vyhnite sa vysokým nákladom aj problémom. Vďaka našim novým televízorom Smart TV môžete svoj hotelový systém zostaviť priamo v televízore. Interaktívne kanály, video na požiadanie, interaktívne hotelové ponuky a informácie, ako aj systém objednávania online máte k dispozícii aj bez externého zariadenia pripojeného k televízoru. Okrem prenosu údajov cez koaxiálne televízne káble môžete na prenos televíznych kanálov alebo videí na požiadanie použiť aj svoju internetovú sieť. Naša partnerská sieť sa postará o prispôsobený portál presne podľa vašich predstáv.

 • Serial Xpress Protocol pre interaktívne systémy

  Televízor možno cez rozhranie Serial Xpress Protocol (SXP) pripojiť k externým dekodérom a prijímačom všetkých popredných poskytovateľov interaktívnych služieb.

 • Integrovaný panel pripojenia

  Integrovaný panel pripojenia umožní vašim hosťom bez problémov pripojiť ich osobné zariadenia k vášmu televízoru bez potreby použitia externého pripájacieho panela.

 • Integrovaná technológia Wi-Fi na bezdrôtové používanie funkcie Smart TV

  Vďaka integrovanej technológii Wi-Fi vo vašom televízore Philips Smart TV môžete bezdrôtovo vstúpiť do sveta plného obsahu.

 • Funkcia zobrazenia hodín na obrazovke pre optimálne pohodlie hostí

  Vďaka novej funkcii zobrazovania hodín na obrazovke môžu hostia získať jednoduchý prístup k aktuálnemu času. Po stlačení tlačidla sa hodiny zobrazia na obrazovke televízora, pričom spájajú lepšiu viditeľnosť a nižšiu spotrebu energie.

 • Funkcia Philips OXIGEN pre najmodernejšie pripojenie za najlepšiu cenu

  Funkcia Philips OXIGEN predstavuje kompletné riešenie, ktoré poskytuje všetko, čo potrebujete v hotelových televízoroch. Inovatívne funkcie sú navrhnuté tak, aby poskytovali hosťom aj profesionálom najmodernejšie možnosti pripojenia a zároveň najnižšie náklady na prevádzku. Pripojenie OXIGEN ponúka prístup k online aplikáciám uloženým v cloude a zaisťuje komunikáciu mobilných zariadení s televízorom, zatiaľ čo nástroje správy na diaľku, ako aj možnosti dodatočného príjmu optimalizujú zisk počas celej životnosti zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.
 • Dostupnosť funkcií závisí od implementácie zvolenej integrátorom.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať