Cinema 21:9

Profesionálny LED LCD televízor

  Cinema 21:9

  Profesionálny LED LCD televízor

  Každý večer nová premiéra

  Nechajte sa strhnúť filmami v tom najdokonalejšom formáte. Ultra širokouhlý televízor s technológiou Perfect Pixel HD a LED Pro dokonale zobrazí filmový formát 21:9 a vďaka očarujúcej funkcii Ambilight a zobrazeniu v 3D dej doslova ožije. Vychutnajte si každý večer filmovú premiéru. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálny LED LCD televízor

58" (147 cm) Signature, displej LCD, DVB-T/C MPEG 2/4 58HFL9582A/10 Nájsť podobné výrobky

Každý večer nová premiéra

s filmovým formátom 21:9 a funkciou Ambilight

 • LED Pro pre výnimočný kontrast a žiarivý obraz

  LED Pro pre výnimočný kontrast a žiarivý obraz

  Vychutnajte si dych vyrážajúci obraz a až o 50 % nižšiu spotrebu energie s ocenenou technológiou LED Pro spoločnosti Philips! Viac ako 1000 diód LED pracuje selektívne v mriežke ako podsvietenie pre displej. Tvoria vysoko jasné svetlo v svetlých častiach obrazu a úplne sa stlmia v tmavých častiach, takže šetria energiu. V kombinácii s výkonnou technológiou Perfect Pixel HD Engine je výsledkom úžasný obraz s mimoriadnym kontrastom, ostrosťou a živými farbami. S technológiou LED Pro je čierna čiernou a biela skutočne bielou.

 • Filmový pomer strán Cinema 21:9, bez tmavých pruhov v spodnej a vrchnej časti obrazu

  Filmový pomer strán Cinema 21:9, bez tmavých pruhov v spodnej a vrchnej časti obrazu

  Väčšina televízorov má pomer strán 16:9 (alebo 1,78:1) a rozlíšenie 1080p Full HD. Veľkorozpočtové hollywoodske kasové trháky sú však väčšinou natočené s pomerom strán 2,39:1. Nové televízory Cinema 21:9 značky Philips sú dokonale prispôsobené tomuto pôvodnému filmovému formátu 21:9 (2,39:1), ktorý využívajú režiséri. Takže nech sledujete akýkoľvek film, môžete si ho vychutnať v pôvodnom formáte bez čiernych pruhov.

 • Full HD 3D TV pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa očariť 3D filmami vo vlastnej obývačke s prvým 3D televízorom na svete s pomerom strán ako v kine. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu displejov s rýchlym prepínaním, čím dosahuje reálnu hĺbku a obraz verný realite v rozlíšení Full HD. Exkluzívne vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray a vysielanie 3D televízie ponúka neustále rastúcu širokú ponuku obsahu vo vysokej kvalite. Váš televízor je pripravený na Full HD 3D zážitok – stačí zakúpiť 3D okuliare pre všetkých divákov u Vás doma (rozširovacia súprava PTA03).

 • Integrovaný panel pripojenia

  Integrovaný panel pripojenia umožní vašim hosťom bez problémov pripojiť ich osobné zariadenia k vášmu televízoru bez potreby použitia externého pripájacieho panela.

 • Programovateľný kanál pri zapnutí

  Dokonalé pre reklamné účely v krytých priestoroch alebo informačné kanály, pretože umožňuje pri zapnutí TV zobrazovať preddefinovaný kanál.

 • Nízka spotreba energie

  TV značky Philips sú navrhnuté tak, aby minimalizovali spotrebu energie. Týmto sa nielenže zníži dopad na životné prostredie, ale tiež sa znížia prevádzkové výdavky.

 • Obmedzenie hlasitosti

  Táto funkcia preddefinuje rozsah hlasitosti, v ktorom sa dá TV prijímač ovládať, čím sa zabráni nadmernému nastaveniu hlasitosti a predíde rušeniu hostí vo vedľajšej miestnosti.

 • Ekologický dizajn a puzdro spomaľujúce horenie

  Udržateľnosť je súčasťou spôsobu, ktorým spoločnosť Philips vykonáva svoju činnosť. TV značky Philips sú navrhnuté a vyrábajú sa v súlade s našimi princípmi ekologického dizajnu, ktoré sú zamerané na minimalizovanie celkového dopadu na životné prostredie prostredníctvom nižšej spotreby napájania, odstránením nebezpečných látok, nižšou hmotnosťou, efektívnejším balením a lepšou recyklovateľnosťou. TV značky Philips majú tiež špeciálne puzdro spomaľujúce horenie. Nezávislé testy vykonané požiarnymi zbormi preukázali, že zatiaľ, čo TV môžu niekedy zintenzívniť požiare spôsobené externými zdrojmi, TV značky Philips oheň nepodporia.

 • Jeden kombinovaný zoznam pre analógové a digitálne kanály

  Jeden cielený zoznam kanálov pre digitálne a analógové kanály. Toto umožňuje hosťom bezproblémové prepínanie medzi analógovými a digitálnymi kanálmi.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 3D TV vyžaduje doplnkové príslušenstvo PTA03 (aktívne spínacie okuliare), zdrojové zariadenie kompatibilné s 3D a zdrojový materiál v 3D.
 • Ročná spotreba energie sa vypočítava pomocou typickej spotreby energie - 4 hodiny/deň, 365 dní/rok.
 • Olovo sa nachádza iba v určitých súčiastkach alebo komponentoch tohto televízora, pri ktorých podľa existujúcich výnimiek smernice RoHs neexistujú v rámci technológie žiadne alternatívy.
 • Typická spotreba energie v režime zapnutia nameraná podľa normy IEC62087 Ed 2.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať