LCD monitor

  LCD monitor

  Dokonalý zážitok v 3D

  Prezentujte svoje posolstvo vo fascinujúcom obraze 3D, s vynikajúcou kvalitou obrazu a bez potreby špeciálnych okuliarov. Vďaka 28 zobrazeniam technológie naklonených šošoviek môžete prezentovať úchvatný obraz, ktorý očarí vašich divákov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

23"/58, 4 cm, Autostereoskopické 3D zobrazenie, Full HD BDL2331VS/00 Nájsť podobné výrobky

Dokonalý zážitok v 3D

bez potreby špeciálnych okuliarov

 • Autostereoskopické 3D zobrazenie

  Autostereoskopické 3D zobrazenie

  Vychutnajte si úchvatný 3D zážitok bez potreby špeciálnych okuliarov vďaka autostereoskopickému 3D efektu. Vďaka technológii šošoviek je toto zobrazenie výnimočne jasné a hlboké a váš zážitok z obrazu v 3D ešte intenzívnejší a príjemnejší.

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Snímač teploty meria stav správnej funkcie

  Tento displej pre verejné priestranstvá je vybavený snímačom teploty na monitorovanie interného stavu správnej funkcie. V prípade, že interná teplota prekročí predvolený prah, automaticky sa aktivujú dva vstavané ventilátory a ochladia displej na normálnu teplotu.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • 28 zobrazení pomocou technológie naklonených šošoviek pre úžasný a plynulý 3D obraz

  Vďaka 28 zobrazeniam technológiou naklonených šošoviek môžete „nazrieť“ okolo virtuálnych objektov na 3D displeji a vychutnať si ten najúžasnejší vizuálny 3D zážitok na trhu.

 • 2D-plus-Depth

  Formát 2D-plus-Depth prekonvertovaný na 28 rôznych zobrazení a skombinovaný do úchvatného 3D formátu

 • Vizualizácia obsahu v 3D

  Súčasťou produktu sú aj softvérové nástroje na prehrávanie 3D obsahu a ovládanie parametrov vizualizácie v 2D a 3D. 3D obsah možno vytvoriť pomocou doplnkov pre obľúbené balíky softvéru na vytváranie 3D animácií. Existujúci 2D obsah alebo stereo obsah možno konvertovať na formát 2D-plus-Depth. Formát 2D-plus-Depth je kompatibilný s existujúcimi nástrojmi na kompresiu, pretože dodatočná šírka pásma použitá na hĺbku je malá.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať