Displej Q-Line

  Displej Q-Line

  Zintenzívnite svoju verejnú prezentáciu

  Tento displej s okrajovým LED podsvietením prináša neuveriteľne čistý, no zároveň ekologickejší obraz. Vďaka vysokému výkonu a spoľahlivosti, no nízkej spotrebe energie, je ideálny na projekty, pri ktorých nie sú prípustné žiadne kompromisy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Displej Q-Line

46" (117 cm), LED podsvietenie okrajov, Full HD BDL4620QL/00 Nájsť podobné výrobky

Zintenzívnite svoju verejnú prezentáciu

s bezkonkurenčným inteligentným výkonom

 • Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s HTML5

  Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s HTML5

  Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s integrovaným prehliadačom HTML5. Navrhnite obsah svojej skupiny symbolov online a pripojte ho k displeju alebo k celej sieti. Jednoducho pripojte internetový kábel RJ45 k sieťovej prípojke, pripojte displej k určenej url adrese a môžete sa začať hrať vašim obsahom založeným na cloude.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • 3-ročná záruka

  3-ročná záruka

  Získajte pocit istoty vďaka našej komplexnej 3-ročnej záruke. Vďaka servisným strediskám po celom svete a rýchlemu vybaveniu prípadných reklamácií si môžete byť istí, že aj v prípade poruchy displeja nájdeme a opravíme problém čo najrýchlejšie a k vašej úplnej spokojnosti.

 • Technológia Full HD LED pre nádherný obraz

  Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

 • AMVA pre širokouhlé sledovanie živého obrazu v super vysokom kontraste

  Displej AMVA LED od spoločnosti Philips používa pokročilú multidoménovú technológiu vertikálneho vyrovnania, ktorá dosahuje veľmi vysoké pomery statického kontrastu pre mimoriadne živý a jasný obraz. Bez problémov zvládne bežné aplikácie a je mimoriadne vhodný aj na používanie v graficky náročných aplikáciách. Jeho optimalizovaná technológia správy pixelov poskytuje mimoriadne široký uhol sledovania 178/178 stupňov, vďaka čomu prináša ostrý obraz.

 • Softvérový balík Smart Control

  Ovládajte a spravujte všetky reklamno-informačné displeje vo vašej sieti pomocou tohto výkonného softvérového nástroja, ktorý vám umožní centrálne meniť nastavenia displeja prostredníctvom pripojenia RJ45 alebo RS232. Softvér Smart Control vám umožní nastaviť obrazový vstup, upraviť nastavenia farieb, nastaviť ID displeja pri vytváraní obrazových stien z viacerých displejov a dokonca aj zistiť stav každého displeja. Vďaka tomu máte k dispozícii všetko, čo potrebujete na správu všetkých svojich displejov z jedného miesta.

 • Pripojte displej a zdieľajte obsah pomocou DLNA

  Jednoducho prehrávajte obsah zo svojho mobilného telefónu alebo mediálneho prehrávača na displeji pomocou prúdového prenosu a zdieľajte ho so všetkými mediálnymi zariadeniami s podporou DLNA. Pripojte každý displej káblom Ethernet a riaďte svoj obsah v reálnom čase pomocou vašej lokálnej siete. Stačí pripojiť displej a začať zdieľať.

 • Prehrávanie médií z USB

  Využite prehrávanie vlastných médií cez port USB. Jednoducho pripojte jednotku USB a vytvorte svoj vlastný reklamný obsah za účelom prezentácie marketingových posolstiev. Vďaka širokej ponuke podporovaných formátov médií tento robustný mediálny prehrávač poskytuje špičkový obraz a skutočnú flexibilitu.

 • Naplánujte, čo len chcete a kedy chcete

  Môžete jednoducho naplánovať zobrazovanie správneho obsahu v správnom čase, a prispôsobiť sa tak informačným potrebám vašich zákazníkov. Striedajte a riaďte svoj obsah pomocou rôznych vstupných videosignálov, ako napríklad USB, VGA, DVI alebo HDMI. Jednoducho vytvorte jeden alebo viac zoznamov videí s funkciou plánovania a majte svoj obsah dokonale pod kontrolou 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

 • Spotreba energie nižšia než je priemer

  Na prevádzku zariadenia stačí menej elektrickej energie.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať