LCD monitor

  LCD monitor

  Obraz v úžasnej kvalite

  Vaše marketingové posolstvo jasne vynikne aj v prostrediach s vysokou úrovňou slnečného svitu alebo okolitého jasu. Tento LCD displej 1500 nit vám prinesie neuveriteľnú kvalitu obrazu naozaj kdekoľvek. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

117 cm (46”), multimédiá, Full HD BDL4651VH/00 Nájsť podobné výrobky

Obraz v úžasnej kvalite

dokonca aj v prostredí s vysokým okolitým jasom

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Zobrazuje obraz s vysokým jasom dokonca aj za denného svetla

  Vďaka panelu s jasom 1 500 nitov si vychutnáte vynikajúci vizuálny zážitok dokonca aj v priestoroch osvetlených priamym slnečným svetlom. Takýto vysoký jas ponúka širokú škálu možností implementácie, najmä na miestach s vysokými hladinami okolitého osvetlenia, pričom prináša krištáľovo čistý obraz na všetkých miestach, kde je problémom okolitý jas. Pri takýchto inštaláciách je však nevyhnutné zabezpečiť tepelnú stabilizáciu displeja v klimatizovanom kryte. Podrobnosti o prevádzkových podmienkach okolia nájdete v návode na použitie.

 • Ideálny pre aplikácie pri slnečnom svetle

  Tento model je vďaka panelu s výnimočne vysokým jasom ideálny na inštalácie do rozličných prostredí, dokonca aj na miesta s priamym slnečným svetlom. Pri takýchto inštaláciách je však nevyhnutné zabezpečiť tepelnú stabilizáciu displeja v klimatizovanom kryte, aby sa na paneli nevytvárali čierne body.

 • Dizajn s úzkym rámikom pre štýlový vzhľad

  Dizajn s úzkym rámikom dodá informačnému displeju štýlový vzhľad a ten úhľadne zapadne do takmer každého prostredia. Navyše je tento dizajn ideálny pre dlaždicové zobrazovanie na videostene.

 • Jas sa nastavuje automaticky podľa okolitých podmienok

  Úprava nastavení displeja tak, aby zodpovedali okolitému svetlu bez zásahu používateľa.

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Snímač teploty meria stav správnej funkcie

  Tento displej pre verejné priestranstvá je vybavený snímačom teploty na monitorovanie interného stavu správnej funkcie. V prípade, že interná teplota prekročí predvolený prah, automaticky sa aktivujú dva vstavané ventilátory a ochladia displej na normálnu teplotu.

 • Inteligentný nástavec v zadnom kryte na vloženie malého PC

  Profesionálne počítače sú súčasťou väčšiny inštalácií verejného reklamno-informačného zobrazovania. Pomerne často zväčšujú hrúbku informačného displeja a prinášajú komplikované umiestnenie káblov. Preto sme tento displej navrhli s inteligentným nástavcom v zadnom kryte, ktorý je ideálny na integráciu profesionálneho počítača s malým rozmerovým formátom. Okrem toho systém na usporiadanie káblov ponúka skvelé riešenie, vďaka ktorému budú vaše káble usporiadané a profesionálne zorganizované.

 • Pokročilá funkcia zoomu podporuje aplikácie dlaždicového zobrazovania na videostene

  Vstavaná funkcia zoomu umožňuje jednoduchú implementáciu matice videosteny bez potreby drahého externého vybavenia. Vďaka podpore veľkého množstva rôznych konfigurácií je vytvorenie úžasnej videosteny skutočne jednoduché.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať