Vianočné darčeky Philips. Zľavy až do 38%. Zobraziť
dni
hodiny
minúty
sekundy
1

 

 

Biofilm

Pomôžte pacientom narušiť biofilmovú vrstvu

Motivating patients

Motivovanie pacientov

 

Aby zostala zachovaná mikroflóra ústnej dutiny, je potrebné biofilm narušiť, ešte kým sa rozrastie. Pri každom stretnutí s pacientmi im zdôrazňujete dôležitosť čistenia zubov a medzizubných priestorov. Motivácia pacientov medzi jednotlivými návštevami býva však vždy náročná.

Create compliance

     Vytvárajte dôsledné návyky

 
Vieme, že pri čistení zubov ľudia často niektoré miesta vynechávajú. A vieme tiež, že veľa ľudí nepoužíva zubnú niť, lebo to považujú za príliš komplikované alebo časovo náročné. Klinické aj laboratórne štúdie dokázali, že technológie Philips Sonicare podávajú pri čistení týchto ťažko dostupných oblastí nadpriemerný výkon. A ponúkajú tiež inovačné spôsoby čistenia medzizubných priestorov.

Potvrdené výsledky


Výrobky Philips Sonicare môžu ľudí motivovať k častejšiemu čisteniu zubov, keďže výsledky sú vidieť aj cítiť už za krátky čas. A pre pacientov, ktorí nepoužívajú často medzizubnú niť, je tu ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Pro, ktorá tieto miesta vyčistí rýchlo a jednoducho. V rámci klinických štúdií sa 86 % pacientov vyjadrilo, že ústna sprcha Sonicare AirFloss Pro sa používa jednoduchšie ako medzizubná niť.

Doporučené výrobky

FlexCare Platinum

Philips Sonicare Flexcare Platinum

 

Ponúka viac než len bežné čistenie, takže dosahuje vynikajúce výsledky v odstraňovaní povlaku a zlepšovaní zdravia ďasien

AirFloss

Philips Sonicare Airfloss Ultra

 

Jemným vypláchnutím povlaku, ktorý nebol odstránený zubnou kefkou, pomáha ústna sprcha AirFloss Pro predchádzať vzniku zubného kazu v medzizubných priestoroch.

sonicare-for-kids

Philips Sonicare For Kids

 

Maximálne odstránenie povlaku, sonická technológia, upraviteľné nálepky a vzdelávacie nástroje, vďaka ktorým sa správne čistenie zubov stane navždy zábavou.

Philips Sonicare DiamondClean

Philips Sonicare DiamondClean

 

Odstraňuje až 7x viac povlaku ako ručná zubná kefka a zlepšuje zdravie ďasien už za dva týždne.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

I understand

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

I understand

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.