Zápal ďasien

Zastavte začínajúcu infekciu

Zdraví dásní

Zdravie ďasien

 

Zápal ďasien spôsobený hromadením zubného povlaku trápi značnú časť populácie. Pravdepodobne venujete veľa času poučovaniu pacientov o tomto ochorení. Keďže zápal ďasien môže v ranom štádiu spôsobovať len nepatrné alebo žiadne nepríjemnosti, niektorí ľudia si ani neuvedomia, že ho majú. Dobrou správou pre pacientov je, že zápal ďasien možno potlačiť.

sonicarevsmanual

Zmiernenie zápalu ďasien

 

Rýchlosť ústupu zápalu ďasien prirodzene do veľkej miery závisí od ústnej hygieny konkrétneho jednotlivca. Pacienti sa spoliehajú, že dentálny profesionál im pomôže identifikovať infikované miesta a poradí im, ako dosiahnuť optimálny stav ústnej dutiny. Pravidelné návštevy zubára v kombinácii s prispôsobeným režimom starostlivosti o ústnu dutinu predstavujú maximálnu prevenciu pred infekciou ďasien.

Lepšia starostlivosť na odstránenie zápalu ďasien


Pre pacientov, ktorí už majú citlivé ďasná, predstavuje sonická zubná kefka účinný a zároveň šetrný spôsob dôkladného čistenia. Zubná kefka Philips Sonicare DiamondClean ponúka režim jemného čistenia, ktorý je šetrný a zároveň dôsledný. A pre pacientov, ktorí nechcú používať zubnú niť, predstavuje ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Pro osvedčený spôsob, ako šetrne a jednoducho odstrániť medzizubnú vrstvu biofilmu.

Odporúčané výrobky

Kartáčkové hlavice Intercare

Kefkové nástavce InterCare

 

Odstraňujú až 7x viac povlaku z medzizubných priestorov ako manuálna zubná kefka. Pomáhajú predchádzať zápalu a ústupu ďasien.

AirFloss

Philips Sonicare AirFloss Ultra

 

Jemným vypláchnutím povlaku, ktorý nebol odstránený zubnou kefkou, pomáha ústna sprcha AirFloss Pro predchádzať vzniku zubného kazu v medzizubných priestoroch.

FlexCare platinum

Philips Sonicare FlexCare Platinum

 

Ponúka viac než len bežné čistenie, takže dosahuje vynikajúce výsledky v odstraňovaní povlaku a zlepšovaní zdravia ďasien.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.