Čistenie medzizubných priestorov

Najjednoduchší spôsob účinného čistenia medzi zubami

hard-to-clean-spaces

Čistenie medzizubných priestorov je nevyhnutné pre každého

 

Hoci pacienti vedia, že je potrebné si čistiť priestory medzi zubami, mnohí to nerobia alebo robiť nemôžu. Dentálni profesionáli by mali pacientom odporučiť vhodné riešenie na základe ich možností, podmienok a potrieb. Dnes už na čistenie medzizubných priestorov existuje množstvo pomôcok.

Zjednodušte si čistenie priestorov medzi zubami 


Pre mnohých dentálnych profesionálov je najväčšou prekážkou na ceste k lepšej starostlivosti o ústnu dutinu dôslednosť pacientov. Tvrdým orieškom môže byť najmä čistenie medzizubných priestorov. To môže byť navyše aj náročné na čas. V prípade pacientov, ktorí si tieto miesta nečistia pravidelne, môžu byť výrobky, ktoré toto čistenie uľahčujú, doslova záchranou pre ďasná.

Philips-Sonicare-Airfloss-in-action

Prelomová technológia

 

Ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Pro je špeciálne vyvinutá tak, aby pacientom ponúkla jednoduchý a účinný spôsob čistenia priestorov medzi zubami. Stačí namieriť a stlačiť a miesta medzi všetkými zubami a pozdĺž ďasien môžete vyčistiť za menej ako minútu. Vďaka prelomovej technológii mikroprúdu môže ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Pro zlepšiť zdravie ďasien medzi zubami už v priebehu dvoch týždňov.

Odporúčané výrobky

Philips Sonicare AirFloss Pro

Philips Sonicare AirFloss Ultra

 

Jemným vypláchnutím povlaku, ktorý neodstránila zubná kefka, pomáha ústna sprcha AirFloss Pro predchádzať vzniku zubného kazu v priestoroch medzi zubami.

 

Kúpiť

Philips Sonicare AirFloss Pro Nozzles

Trysky Philips Sonicare AirFloss Pro

 

Tenký zahnutý tryskový nástavec a navádzacia špička zjednodušujú správne umiestnenie. Ako stvorené na jednoduché čistenie aj ťažko dostupných miest.

 

Kúpiť

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.