1

 

 

Ortodoncia

Starostlivosť o ústnu dutinu so strojčekompacienty

Pravidelná ústna hygiena


Ak vaši pacienti absolvujú ortodontickú liečbu, je nadovšetko dôležité zachovať čistotu a zdravie ich chrupu. Vhodné návyky v rámci starostlivosti o ústnu dutinu nielen predchádzajú usadzovaniu povlaku a zápalu ďasien, ale tiež uľahčujú prechod na ortodonciu.

Oral hygiene routine

Klinicky osvedčené použitie so strojčekom

 

Keďže ústna hygiena je veľmi dôležitá pre úspech ortodontickej liečby, spoločnosť Philips vyvinula rad výrobkov určených špeciálne pre takýchto vašich pacientov. Klinické štúdie odhalili, že u pacientov podstupujúcich ortodontickú liečbu môže čistenie zubov pomocou elektrickej kefky výrazne redukovať usadený povlak. Ak výrobky tohto typu predstavíte svojim pacientom, môžete im pomôcť vytvoriť si správne návyky čistenia zubov počas celého priebehu liečby.   

Ako môže kefka Philips Sonicare pomôcť

 

Ortodontickí pacienti sa často musia naučiť, ako si počas liečby čo najlepšie vyčistiť zuby. Zubné kefky Philips Sonicare fungujú tak, že sa kĺžu po povrchu strojčeka a jemne ho čistia, pričom pomocou menších kefkových nástavcov s dlhšími štetinami umožňujú lepšie čistenie ťažko dostupných miest. V kombinácii s ústnou sprchou Philips Sonicare AirFloss Pro, ktorá účinnejšie prenikne aj do medzizubných priestorov, je toto jeden z najúčinnejších režimov starostlivosti o ústnu dutinu, aký môžete ortodontickému pacientovi odporučiť.

Odporúčané výrobky

Philips Sonicare FlexCare Platinum

Philips Sonicare FlexCare Platinum

 

Účinné čistenie medzizubných priestorov pre zdravé zuby aj ďasná. Obsahuje intuitívny snímač tlaku a deväť kombinácií čistenia.

 

 

Kúpiť teraz

Philips Sonicare EasyClean

Philips Sonicare EasyClean

 

Šetrné a zároveň účinné odstraňovanie povlaku a dynamický pohyb kvapalín v obale, ktorý je dostupnejší aj pre tých, ktorý s používaním elektrickej kefky len začínajú.

 

Kúpiť teraz

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.