Vianočné zľavy až do - 33 %! Zobraziť
dni
hodiny
minúty
sekundy

 

 

Hypersenzitivita

Riešenia pre citlivé zuby

sensitivity-info

Úľava od citlivosti zubov

 

Milióny dospelých ľudí trpia precitlivenosťou zubov. Pravdepodobne máte tiež viacero pacientov s týmto problémom. Každý, kto trpí dentínovou hypersenzitvitou vie, že to nie je nič príjemné. Jediné, po čom títo ľudia túžia, je zbaviť sa bolesti.

sensitivity

Šetrná starostlivosť

 

Aj citlivé zuby si vyžadujú dôkladné odstraňovanie biofilmu. Dnes už existuje technológia, ktorá umožňuje pacientom znížiť mieru citlivosti zubov počas čistenia a zároveň získať maximálnu kontrolu nad zubným povlakom. Okrem toho výskum ukázal, že pri používaní zubných kefiek Philips Sonicare s prostriedkami na znecitlivenie je možné lepšie vyčistiť väčšiu časť ústnej dutiny vrátane citlivých miest.

Predchádzanie abrázii dentínu

 

Ľuďom, ktorí majú problém s citlivosťou zubov, môže pomôcť elektrická zubná kefka. Kefka Philips Sonicare DiamondClean obsahuje režim jemného čistenia, ktorý je šetrný a zároveň dôsledný. Štúdie ukázali, že táto kefka spôsobuje oveľa menšiu abráziu dentínu ako manuálna zubná kefka.

Odporúčané výrobky

Philips Sonicare PerioRx

Philips Sonicare FlexCare Platinum

 

Vďaka jedinečným možnostiam čistenia, intuitívnemu snímaču tlaku a pokročilej technológii kefkového nástavca prekonáva kefka Philips Sonicare FlexCare Platinum tradičné štandardy čistenia, poskytuje vynikajúce odstraňovanie zubného povlaku a zlepšuje zdravie ďasien.

DiamondClean

Philips Sonicare DiamondClean

Odstráni až 7x viac zubného povlaku než manuálna zubná kefka a iba za dva týždne zlepší stav ďasien.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.