1Pomáhame vám budovať vašu prax

Spoločnosť Philips Oral Healthcare postupne pridáva do svojho katalógu vzdelávacích materiálov a zdrojov položky pre vás aj vašich pacientov vrátane klinických štúdií a literatúry a videí pre potreby ambulancie. Pravidelne kontrolujte knižnicu zdrojov, kde nájdete najnovšie tipy pre svoju prax a môžete sa medzi prvými dozvedieť o novinkách a inováciách v stomatologickom priemysle

Marketingové materiály


Ponúkame vám širokú škálu položiek na efektívnu propagáciu výrobkov Philips Zoom a Philips Sonicare medzi vašimi pacientmi od prispôsobiteľných ponúk produktov až po možnosť prevzatia ponukových kariet a ambulantného predaja výrobkov.


Prečítajte si viac

Zdroje na rozširovanie praxe


Či už plánujete zvýšiť svoje príjmy distribúciou výrobkov Philips Sonicare, rozšíriť možnosti ošetrenia zaradením výrobkov Philips Zoom medzi svoje bieliace postupy alebo vyskúšať nové nápady, pokiaľ ide o akcie a odporúčania pre pacientov, sme tu, aby sme vám vaše podnikanie pomohli posunúť o úroveň vyššie.

 

Prečítajte si viac

Profesionálne vzdelávanie


Pri starostlivosti o ústnu dutinu platí, že v znalostiach je sila. Ponúkame vám veľký výber zdrojov pre pacientov, školení k výrobkom a kontinuálneho vzdelávania, ktoré umožnia dokonca aj dentálnym profesionálom rozšíriť si svoje odborné vedomosti

 

Prečítajte si viac

Vzdelávanie študentov


Spoločnosť Philips Oral Healthcare sa zaviazala pomáhať študentom stomatologických odborov v poskytovaní lepšej starostlivosti pacientom v rámci ich prípravy na povolanie. Ponúkame im školenia o výrobkoch a zvýhodnené ceny, aby sa ľahšie oboznámili so širokým radom našich výrobkov a ich početnými prínosmi.

 

Prečítajte si viac

Zdroje pre pacientov


Naším cieľom je vyvinúť programy a materiály na podporu starostlivosti o pacientov a ich vzdelávania. Vytvorili sme zbierku brožúr k výrobkom na starostlivosť o ústnu dutinu a videonávody, pomocou ktorých môžete efektívnejšie komunikovať s pacientmi.

 

Prečítajte si viac

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.