Odstraňovanie povlaku
Porovnanie zubnej kefky FlexCare Platinum s kefkovým nástavcom AdaptiveClean s manuálnou zubnou kefkou

 

Prečítať si štúdiu

Zdravie ústnej dutiny vašich pacientov nás zaujíma rovnako ako vás. Tu nájdete nástroje a zdroje potrebné na rozšírenie svojich vedomostí a následne môžete zlepšiť starostlivosť o ústnu dutinu a celkové zdravie svojich pacientov.

Philips Oral Healthcare continuing education courses

Philips Oral HealthcareKontinuálne vzdelávacie kurzy


Spoločnosť Philips Oral Healthcare ponúka online kurzy kontinuálneho vzdelávania na rôzne témy, od nesprávneho používania a zanedbávania starostlivosti až po estetickú a pediatrickú stomatológiu. Ak chcete mať vždy aktuálne informácie a zostať v obraze, navštívte knižnicu zdrojov spoločnosti Philips alebo interaktívne online vzdelávanie spoločnosti Philips Oral Healthcare, kde získate prístup ku kurzom naživo a kurzom na vyžiadanie.


Prečítajte si viac

Philips Zoom training

Školenie Philips Zoom


Na našom online školiacom portáli nájdete všetko potrebné na informovanie a vyškolenie svojich zamestnancov, od montáže nového systému Philips Zoom až po marketingové materiály. Návody vás prevedú ošetrením krok za krokom a obsahujú kvízy k jednotlivým častiam. Po ich absolvovaní získate certifikáciu Philips Zoom. Portál je k dispozícii 24 hodín denne, takže sa môžete školiť vtedy, kedy sa vám to hodí.

 

Prečítajte si viac

Training videos
Clinical studies

Školiace videá


Naučte sa cenné stratégie, ako odporúčať výrobky a ošetrenia spôsobom, ktorý priamo zohľadňuje jedinečné potreby a preferencie pacienta. Tieto stručné inštruktážne videá sú užitočné pre všetkých členov vášho tímu.

 

Prečítajte si viac

Klinické studie


Prísne postupy sú zárukou toho, že každý nový výrobok spoločnosti Philips Oral Healthcare bude spĺňať príslušné očakávania a prinášať prvotriedne výsledky. Vďaka klinickému overeniu našich výrobkov sme získali výraznú podporu dentálnych profesionálov aj pacientov.

Na našej stránke pre vzdelávanie pacientov nájdete materiály, ktoré môžete mať v ordinácii vždy poruke.

 

Prečítajte si viac

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.