Displej D-Line

  Displej D-Line

  Honba za inováciou

  Ohúrte svojich hostí pomocou inteligentnejšieho a rýchlejšieho zobrazovania. Vďaka zabudovanej funkcii Wi-Fi a dizajnu stvorenému pre spúšťanie aplikácií systému Android ide o ďalší vývojový stupeň v oblasti zobrazovacích riešení. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Displej D-Line

43" (109 cm), So systémom Android, 450 cd/m² 43BDL4050D/00 Nájsť podobné výrobky

Honba za inováciou

so systémom Android

 • Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti

  Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti

  Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti. Naťahujte svoje médiá na displej, kde si môžete okamžite prehrať ich obsah. Vďaka spolupráci s interným prehliadačom slúži tiež ako vyrovnávacia pamäť pri prehrávaní online obsahu. V prípade zlyhania siete vnútorná pamäť pokračuje v prehrávaní uloženého obsahu vo vyrovnávacej pamäti, čím zabezpečí, že vaše médiá budú k dispozícii, aj keď sieť nebude dostupná.

 • Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Pri náročných komerčných aplikáciách je nevyhnutné zabezpečiť neustále zobrazovanie obsahu. Hoci je úplné zlyhanie obsahu nepravdepodobné, funkcia ochrany pri zlyhaní vám poskytne ochranu obsahu vďaka revolučnej technológii, ktorá na obrazovke v prípade zlyhania mediálneho prehrávača prehráva záložný obsah. Funkcia sa automaticky aktivuje, keď dôjde k zlyhaniu primárneho vstupu. Stačí vybrať pripojenie pre primárny vstup a pre funkciu ochrany v prípade zlyhania, a máte zaručené neustále prehrávanie obsahu.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • CMND: Prevezmite kontrolu nad svojimi displejmi

  CMND: Prevezmite kontrolu nad svojimi displejmi

  Rozsiahla platforma na správu displejov CMND vám umožňuje znova získať kontrolu. Aktualizujte a spravujte obsah pomocou aplikácie CMND & Create alebo spravujte svoje nastavenia pomocou aplikácie CMND & Control. S platformou CMND je všetko možné.

 • Spravujte svoje nastavenia viacerých displejov prostredníctvom aplikácie CMND & Control

  Spravujte svoje nastavenia viacerých displejov prostredníctvom aplikácie CMND & Control

  S aplikáciou CMND & Control s ľahkosťou spravujte viacero displejov z centrálneho umiestnenia. Vďaka monitorovaniu zobrazenia v reálnom čase, nastaveniam a aktualizácii softvéru na diaľku a schopnosti nastaviť a konfigurovať viacero displejov súčasne, napr. v prípade videosteny alebo tabule s ponukou, ovládanie vašej zostavy displejov nebolo ešte nikdy také jednoduché.

 • Vytvárajte a aktualizujte obsah pomocou aplikácie CMND & Create

  Vytvárajte a aktualizujte obsah pomocou aplikácie CMND & Create

  Pomocou aplikácie CMND & Create, výkonného nástroja na tvorbu, navrhujte a vytvárajte pôsobivý obsah. S rozhraním podporujúcim presúvanie, pripravenými šablónami a zabudovanými miniaplikáciami sa vám podarí zákazníkov ohúriť pôsobivým obsahom. Táto funkcia je k dispozícii v zobrazení na šírku aj na výšku.

 • Pripojte sa a spravujte svoj obsah pomocou cloudu

  Pripojte sa a spravujte svoj obsah pomocou cloudu

  Pripojte sa a spravuje svoj obsah pomocou cloudu vďaka zabudovanému prehliadaču s podporou technológie HTML5. Pomocou prehliadača založeného na aplikácii Chromium si navrhnite dizajn svojho obsahu online a pripojte jeden displej alebo celú sieť. Zobrazte svoj obsah v zobrazení na šírku a na výšku v plnom HD rozlíšení. Tok dát je možné zobraziť v PiP okne (obraz v obraze). Stačí pripojiť displej k internetu pomocou rozhrania Wi-Fi alebo RJ45 kábla a vychutnať si svoje vlastné zoznamy skladieb.

 • Android: Spustite vlastnú aplikáciu alebo si vyberte a spustite svoju obľúbenú aplikáciu

  Vďaka operačnému systému Android zabudovanému v displeji môžete používať najvyspelejší operačný systém na celej planéte a svoje aplikácie ukladať priamo v rámci displeja. Alebo si vyberte z rozsiahlej knižnice aplikácií systému Android a prehrávajte jej obsah. Integrovaný plánovač vám umožní rozdeliť aplikácie a obsah podľa potrieb zákazníka a konkrétnej časti dňa a funkcia automatického otočenia obrazu zaistí zobrazenie obsahu na výšku a na šírku jednoduchým otočením displeja.

 • Zvýšte možnosti konektivity vďaka zabudovanej rozširujúcej zásuvke mPCIe.

  Pomocou zabudovanej zásuvky PCI môžete pripojiť modul Wi-Fi/Bluetooth alebo 4G LTE, ktorý zaistí ešte lepšiu komunikáciu s displejom. Rovnako sa zlepší komunikácia medzi zariadeniami a zákazníkovi sa sprístupní množstvo konfigurácií, ktoré môže využiť, napr. možnosť rozšíriť funkcie produktu alebo možnosť úpravy signálu.

 • Uistite sa, že počas prehrávania Vášho obsahu sa ukladajú automatické snímky obrazovky.

  Obsah je prvoradý a pomocou funkcie automatických snímok obrazovky sa môžete uistiť, že váš obsah funguje bez problémov po celú dobu. K ich zaznamenávaniu dochádza počas celého dňa a potom sa uchovávajú na serveri FTP. Odtiaľ si ich môžete prezrieť kdekoľvek a kedykoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať