Displej Q-Line

  Displej Q-Line

  Zintenzívnite svoju verejnú prezentáciu

  Tento displej s podsvietením Q-Line prináša neuveriteľne čistý, no zároveň ekologickejší obraz. Vďaka vysokému výkonu a spoľahlivosti, no nízkej spotrebe energie, je ideálny na projekty, pri ktorých nie sú prípustné žiadne kompromisy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Displej Q-Line

65" (165 cm), Priame LED podsvietenie, Full HD 65BDL3000Q/00 Nájsť podobné výrobky

Zintenzívnite svoju verejnú prezentáciu

S výkonom na nezaplatenie

 • CMND: Prevezmite kontrolu nad svojimi displejmi

  CMND: Prevezmite kontrolu nad svojimi displejmi

  Rozsiahla platforma na správu displejov CMND vám umožňuje znova získať kontrolu. Aktualizujte a spravujte obsah pomocou aplikácie CMND & Create alebo spravujte svoje nastavenia pomocou aplikácie CMND & Control. S platformou CMND je všetko možné.

 • Spravujte svoje nastavenia viacerých displejov prostredníctvom aplikácie CMND & Control

  Spravujte svoje nastavenia viacerých displejov prostredníctvom aplikácie CMND & Control

  S aplikáciou CMND & Control s ľahkosťou spravujte viacero displejov z centrálneho umiestnenia. Vďaka monitorovaniu zobrazenia v reálnom čase, nastaveniam a aktualizácii softvéru na diaľku a schopnosti nastaviť a konfigurovať viacero displejov súčasne, napr. v prípade videosteny alebo tabule s ponukou, ovládanie vašej zostavy displejov nebolo ešte nikdy také jednoduché.

 • Naplánujte, čo len chcete a kedy chcete, pomocou SmartPlayer

  Naplánujte, čo len chcete a kedy chcete, pomocou SmartPlayer

  Premeňte svoje zariadenie USB na skutočné cenovo priaznivé digitálne zariadenie na zobrazovanie. Stačí si uložiť obsah (video, audio, obrázky) na zariadenie USB a pripojiť ho k displeju. Vytvorte si vlastný zoznam prehrávania a naplánujte premietanie obsahu cez ponuku obrazovky. Vytvorený zoznam na prehrávanie si môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Pri náročných komerčných aplikáciách je nevyhnutné zabezpečiť neustále zobrazovanie obsahu. Hoci je úplné zlyhanie obsahu nepravdepodobné, funkcia ochrany pri zlyhaní vám poskytne ochranu obsahu vďaka revolučnej technológii, ktorá na obrazovke v prípade zlyhania mediálneho prehrávača prehráva záložný obsah. Funkcia sa automaticky aktivuje, keď dôjde k zlyhaniu primárneho vstupu. Stačí vybrať pripojenie pre primárny vstup a pre funkciu ochrany v prípade zlyhania, a máte zaručené neustále prehrávanie obsahu.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s HTML5

  Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s HTML5

  Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s integrovaným prehliadačom HTML5. Navrhnite obsah svojej skupiny symbolov online a pripojte ho k displeju alebo k celej sieti. Jednoducho pripojte internetový kábel RJ45 k sieťovej prípojke, pripojte displej k určenej url adrese a môžete sa začať hrať vašim obsahom založeným na cloude.

 • Zjednodušte stretnutia vďaka zabudovanej ochrane v prípade zlyhania pri konferenciách

  Pomocou ochrany v prípade zlyhania si uľahčite svoje prezentácie a videokonferencie. Keď sa zasadacia alebo konferenčná miestnosť nepoužíva, obsah v pozadí môže byť spustený z akéhokoľvek vybratého vstupného zdroja. Keď začne stretnutie a potrebujete zdieľať prezentáciu alebo obsah svojej obrazovky, stačí pripojiť počítač a displej automaticky prepne vstupy a ukáže obsah vašej obrazovky bez potreby manuálneho prepínania vstupu.

 • Full HD LED – úžasný obraz LED s neuveriteľným kontrastom

  Na kvalite obrazu záleží. Bežné displeje prinášajú kvalitu, no vy chcete viac. Predstavte si ostré detaily, vysoký jas, úžasný kontrast a realistické farby pre skutočne živý obraz.

 • Vytvárajte a aktualizujte obsah pomocou aplikácie CMND & Create

  Pomocou aplikácie CMND & Create, výkonného nástroja na tvorbu, môžete navrhovať a vytvárať pôsobivý obsah. Rozhranie podporujúce presúvanie, pripravené šablóny a zabudované miniaplikácie vám pomôžu zákazníkov očariť pôsobivým obsahom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať