Displej pre videosteny

  Displej pre videosteny

  Upútajte pozornosť

  Ohúrte svoje publikum tou najpôsobivejšou videostenou. Vďaka ultra úzkemu bezrámovému displeju a úžasnej kvalite obrazu spoľahlivo vytvoríte nezabudnuteľný vizuálny zážitok. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Displej pre videosteny

55" (140 cm), Priame LED podsvietenie, Full HD, 500 cd/m² BDL5588XC/00 Nájsť podobné výrobky

Upútajte pozornosť

s displejom s ultra úzkym rámom

 • Pohlcujúci vizuálny zážitok s ultra úzkym rámom

  Pohlcujúci vizuálny zážitok s ultra úzkym rámom

  Nová generácia displejov pre videosteny bola navrhnutá s najtenšími rámami v odvetví a pokročilými riešeniami zarovnávania. Využite svoj pôsobivý obsah na zobrazovanie naplno vďaka displejom s ultra tenkým rámom a získajte istotu, že sa vaša myšlienka nestratí kvôli hrubým rámom. S ultra tenkými rámami môžete vytvárať súvislé konfigurácie videosteny v prakticky akejkoľvek veľkosti.

 • Súprava na kalibráciu farieb zabezpečí jednotné farby

  Súprava na kalibráciu farieb zabezpečí jednotné farby

  Súprava na pokročilú kalibráciu farieb ovláda svietivosť podsvietenia, štandardizuje gama krivku a kalibruje odtiene sivej vašej siete displejov. Je jedno, či máte pôsobivú videostenu, pútavé mozaikové rozloženie, tabuľu s ponukou alebo ovládaciu miestnosť, každý displej možno nastaviť na rovnaké hodnoty farieb. S touto voliteľnou súpravou zabezpečíte konzistenciu zobrazovania farieb na všetkých monitoroch v sieti.

 • Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Pri náročných komerčných aplikáciách je nevyhnutné zabezpečiť neustále zobrazovanie obsahu. Hoci je úplné zlyhanie obsahu nepravdepodobné, funkcia ochrany pri zlyhaní vám poskytne ochranu obsahu vďaka revolučnej technológii, ktorá na obrazovke v prípade zlyhania mediálneho prehrávača prehráva záložný obsah. Funkcia sa automaticky aktivuje, keď dôjde k zlyhaniu primárneho vstupu. Stačí vybrať pripojenie pre primárny vstup a pre funkciu ochrany v prípade zlyhania, a máte zaručené neustále prehrávanie obsahu.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Voliteľné vloženie OPS pre komplexné riešenie

  Voliteľné vloženie OPS pre komplexné riešenie

  Premeňte svoj displej na komplexné zobrazovacie riešenie a vytvorte sieť displejov, ktorá je pripojená, inteligentná a bezpečná. Zásuvka štandardu OPS (Open Pluggable Specification) je štandardná zásuvka v odvetví, do ktorej môžete pridať mediálny prehrávač štandardizovaný pre štandard OPS. Toto bezkáblové riešenie vám umožňuje namontovať, používať a spravovať váš hardvér kdekoľvek to potrebujete.

 • Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Keďže biznis nikdy nespí, naše reklamno-informačné displeje sú určené na použite 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S využitím prvotriednych komponentov, ktoré zaistia vyššiu kvalitu, sa môžete spoľahnúť na tento rad modelov a dosiahnuť tak nepretržitú spoľahlivosť.

 • Technológia Full HD LED pre nádherný obraz

  Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

 • Širokouhlá technológia IPS prináša presnosť obrazu a farieb

  Displeje IPS Philips využívajú pokročilú technológiu, ktorá poskytuje výnimočne široké zorné uhly 178/178 stupňov, takže displej je možné sledovať z prakticky ľubovoľného uhla – dokonca aj vo vertikálnom režime! Displeje IPS prinášajú mimoriadne svieži obraz so živými farbami, ktoré sú obzvlášť vhodné pre profesionálne videosteny a ponukové tabule, ktoré si po celú dobu vyžadujú presnosť farieb a konzistentný jas.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať