Aktualizácia Vyhlásenia spoločnosti Philips o ochrane osobných údajov

V spoločnosti Philips sme prijali dlhodobý záväzok rešpektovať súkromie každého spotrebiteľa, zákazníka a pacienta, s ktorým vstupujeme do interakcie. Preto je pre nás veľmi dôležité, aby sme boli transparentní vzhľadom na to, ako spravujeme vaše osobné údaje.

 

Dôvodom vykonávania aktualizácií v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov sú nové nariadenia Európskej únie, konkrétne General Data Protection Regulations (GDPR), ktoré nadobúdajú účinnosť v celej EÚ.

 

Vzhľadom na vaše súčasné nastavenia alebo na to, ako sa spracovávajú vaše údaje, sa nič nemení, avšak aktualizovali sme naše Vyhlásenie o ochrane osobných údajov tak, aby sa zlepšila jeho zrozumiteľnosť a dalo sa v ňom ľahšie orientovať. Naše Vyhlásenie o ochrane osobných údajov je určené na to, aby vám pomohlo pochopiť, aké osobné údaje zhromažďujeme, prečo ich zhromažďujeme, čo s nimi robíme, ako ich chránime, a tiež to, aké sú vaše individuálne práva.

 

Naše nové Vyhlásenie o ochrane osobných údajov nadobudne účinnosť 25. mája 2018.

 

V nastaveniach vašej mobilnej aplikácie, obchodu App Store alebo Play Store nájdete vyhlásenie o ochrane osobných údajov.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.