Čo to znamená?

 

Označením tohto políčka súhlasíte s tým, že vás subjekty skupiny Philips môžu kontaktovať e-mailom alebo telefonicky (vzhľadom na rozsah kontaktných údajov, ktoré v tomto formulári poskytnete), aby vám poskytovali informácie o výrobkoch, službách, podujatiach a akciách spoločnosti Philips, vrátane marketingových a propagačných informácií, ktoré sú relevantné pre vás vzhľadom na vaše aktivity a preferencie, vrátane očakávaní uvedených tomto formulári.

Marketingové a/alebo propagačné informácie sa nesmú poskytovať prostredníctvom iných digitálnych a tradičných kanálov, ako sú napr. mobilné aplikácie a stránky sociálnych sietí, pokiaľ ste neposkytli osobitný súhlas týkajúci sa jednotlivých týchto komunikačných kanálov.

Aby sme prispôsobili našu komunikáciu vašim očakávaniam vyjadreným v tomto formulári, preferenciám a aktivitám a sprostredkovali vám relevantnejšie a personalizované skúsenosti, smieme analyzovať alebo kombinovať vaše osobné údaje.

 

Tieto údaje môžu zahŕňať:

 

Údaje, ktoré nám poskytnete

 

Údaje, ktoré s nami chcete zdieľať, ako napr. meno, e-mailová adresa, adresa spoločnosti, pozícia, organizácia, oblasti záujmu pre nákup, krajina, telefónne číslo alebo profil na sociálnych sieťach.

 

Údaje, ktoré získame prostredníctvom vašich interakcií so spoločnosťou Philips

 

Údaje o vašich interakciách, ako napr. účasť na podujatiach a používanie digitálnych kanálov spoločnosti Philips vrátane internetových stránok, e-mailov, stránok sociálnych sietí a aplikácií. Tieto údaje môžu zahŕňať vašu IP adresu, informácie zhromaždené prostredníctvom súborov cookie, informácie o vašom záujme o výrobky, komunikačné kanály, ktoré ste zvolili, podrobnosti o lokalitách, miestach a podujatiach, na ktorých ste sa zúčastnili, alebo miery vášho zapájania. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať a zrušiť odber takýchto druhov komunikácie, a to použitím odkazu „na odhlásenie“ v každej marketingovej komunikácii, prípadne nás kontaktujte prostredníctvom stránky ochrany osobných informácií spoločnosti Philips (https://www.philips.sk/a-w/pouzivani-osobnych-udajov.html).

Ak chcete získať ďalšie informácie, pozrite informácie spoločnosti Philips týkajúce sa ochrany osobných údajov Philips, Zásady spoločnosti Philips týkajúce sa súborov cookie a Podmienky používania.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Vstupujete na slovenskú webovú stránku Philips Healthcare.
Please select the checkbox

Webová stránka je určená len pre osoby, ktoré používajú zdravodntícke pomôcky ako profesionáli, vrátane zdravotníckych pracovníkov, osôb konajúcich za poskytovateľov zdravotnej starostlivosti alebo za obchodníkov so zdravotníckymi pomôckami.

Ste osoba, ktorá spĺňa vyššie uvedené kritériá?