Čo to znamená?

 

Označením tohto políčka súhlasíte s tým, že vás subjekty skupiny Philips môžu kontaktovať e-mailom alebo telefonicky (vzhľadom na rozsah kontaktných údajov, ktoré v tomto formulári poskytnete), aby vám poskytovali informácie o výrobkoch, službách, podujatiach a akciách spoločnosti Philips, vrátane marketingových a propagačných informácií, ktoré sú relevantné pre vás vzhľadom na vaše aktivity a preferencie, vrátane očakávaní uvedených tomto formulári.

Marketingové a/alebo propagačné informácie sa nesmú poskytovať prostredníctvom iných digitálnych a tradičných kanálov, ako sú napr. mobilné aplikácie a stránky sociálnych sietí, pokiaľ ste neposkytli osobitný súhlas týkajúci sa jednotlivých týchto komunikačných kanálov.

Aby sme prispôsobili našu komunikáciu vašim očakávaniam vyjadreným v tomto formulári, preferenciám a aktivitám a sprostredkovali vám relevantnejšie a personalizované skúsenosti, smieme analyzovať alebo kombinovať vaše osobné údaje.

 

Tieto údaje môžu zahŕňať:

 

Údaje, ktoré nám poskytnete

 

Údaje, ktoré s nami chcete zdieľať, ako napr. meno, e-mailová adresa, adresa spoločnosti, pozícia, organizácia, oblasti záujmu pre nákup, krajina, telefónne číslo alebo profil na sociálnych sieťach.

 

Údaje, ktoré získame prostredníctvom vašich interakcií so spoločnosťou Philips

 

Údaje o vašich interakciách, ako napr. účasť na podujatiach a používanie digitálnych kanálov spoločnosti Philips vrátane internetových stránok, e-mailov, stránok sociálnych sietí a aplikácií. Tieto údaje môžu zahŕňať vašu IP adresu, informácie zhromaždené prostredníctvom súborov cookie, informácie o vašom záujme o výrobky, komunikačné kanály, ktoré ste zvolili, podrobnosti o lokalitách, miestach a podujatiach, na ktorých ste sa zúčastnili, alebo miery vášho zapájania. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať a zrušiť odber takýchto druhov komunikácie, a to použitím odkazu „na odhlásenie“ v každej marketingovej komunikácii, prípadne nás kontaktujte prostredníctvom stránky ochrany osobných informácií spoločnosti Philips (https://www.philips.sk/a-w/pouzivani-osobnych-udajov.html).

Ak chcete získať ďalšie informácie, pozrite informácie spoločnosti Philips týkajúce sa ochrany osobných údajov Philips, Zásady spoločnosti Philips týkajúce sa súborov cookie a Podmienky používania.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.