1
Displeje

Profesionálne riešenia Philips
Zobrazovacie riešenia

Zobrazovacie riešenia, ktoré inšpirujú, nadchnú a splnia očakávania


Vo svete, kde má vizuálna prezentácia veľký význam, musíte vyčnievať z davu tým, čo hovoríte a ako to hovoríte. Prekročte hranice. Pomôžeme vám v tom. Vďaka rozsiahlemu dedičstvu a  skúsenostiam pri poskytovaní zmysluplných riešení prinášame špičkové technológie s inováciami zameranými na podnikanie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť viac. Tento rok. Budúci rok. Každý rok. Uskutočnime to.

S nástrojom CMND & Control získavate úplnú kontrolu. Aktualizujte firmvér, zmeňte nastavenia a mnoho ďalšieho – celá správa displejov je zlúčená do jedného systému. Operačný systém Android, ktorý je teraz inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým, otvára svet nekonečných možností. Pomocou širokej škály aplikácií máte schopnosť vytvoriť perfektnú konfiguráciu pre potreby vášho displeja. Posilnite svoje podnikanie najvyvinutejším operačným systémom na tejto planéte. Profesionálne zobrazovacie riešenie Philips zahŕňa operačný systém Android, ktorý poskytuje úplnú kontrolu nad aplikáciami a možnosťami pripojenia. Univerzálny dizajn spolu s výkonným SOC a rozšírenými možnosťami pripojenia vyťaží z displejov maximum. 
 
Operačný systém Android, ktorý je teraz inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým, otvára svet nekonečných možností. Pomocou širokej škály aplikácií máte schopnosť vytvoriť dokonalú konfiguráciu pre potreby vášho displeja.

Nájdite  svoj displej...

Displeje pre videosteny
Displeje pre videosteny
Displeje pre videosteny Philips budúcej generácie sú navrhnuté na maximálne osvetlenie a neuveriteľnú kvalitu obrazu s takmer nepostrehnuteľným rámom pre pôsobivý vizuálny obsah.
Profesionálne televízory
Profesionálne televízory
Posuňte vašu firmu na vyššiu úroveň použitím najnovších profesionálnych televízorov Philips. Sú navrhnuté na komerčné použitie a nájdete v nich dokonalé podnikateľské riešenie ako zapôsobiť na zákazníkov.
Dotykové displeje
Dotykové displeje
Zbierka špičkových viacdotykových displejov Philips je pripravená na dokončenie obchodnej operácie. Zaujmite zákazníkov našim širokým sortimentom dotykových displejov.
Signage Solutions
Signage Solutions
Ľubovoľné odvetvie, ľubovoľná požiadavka. Rad riešení Signage Solutions od spoločnosti Philips vám dáva možnosť efektívne riadiť správy pomocou špičkovej technológie a vďaka trvanlivým vysokokvalitným materiálom.
 

Maximálny zážitok so systémom AndroidTM

 

Zrelý, osvedčený a známy pre systémových integrátorov, ich klientov a koncových používateľov – systém Android ponúka takmer neobmedzené možnosti. Displeje so systémom Android umožňujú lepšie prispôsobenie, sú rýchlejšie a výkonnejšie a aplikácie pokrývajú širokú škálu trhov. To je dôvod, prečo čoraz viac značkových zobrazovacích systémov a profesionálnych televízorov využíva najpopulárnejší operačný systém na svete: Android.

 

Objavujte systém Android

Vaše želanie, vaše CMND

 

Vychutnajte si úplnú správu displeja pomocou jedného centrálneho riešenia. Nástroj CMND umožňuje rýchlo a účinne ovládať pripojené displeje, aktualizovať obsah a nastavenia. To zjednodušuje implementáciu a údržbu. Podporuje interakciu a personalizáciu. Nástroj CMND navyše uľahčuje navrhovanie a vytváranie pútavého obsahu.


CMND všetko pod kontrolou

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.