Profesionálne riešenia Philips
Zobrazovacie riešenia


Podnikateľský svet sa posúva dopredu rýchlejšie ako doteraz a ak chcete patriť medzi najlepších, musíte mať to najlepšie vybavenie. Profesionálne zobrazovacie riešenia Philips spájajú najlepšiu techniku v odvetví s inováciami v oblasti podnikania. Spoločnosť Philips, vďaka bohatej histórii využívania inovácií, sa stala svetovým lídrom v oblasti produktov vysokej kvality, intuitívneho dizajnu a praktických funkcií. Spoločnosť Philips prišla v roku 1984 s videostenou, potom vďaka funkcii Ambilight zmenila spôsob ako ľudia sledujú televíziu. A teraz sú naše inovačné technológie používané v displejoch pre široké spektrum trhov a komerčných využití.

S nástrojom CMND & Control získavate úplnú kontrolu. Aktualizujte firmvér, zmeňte nastavenia a mnoho ďalšieho – celá správa displejov je zlúčená do jedného systému. Operačný systém Android, ktorý je teraz inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým, otvára svet nekonečných možností. Pomocou širokej škály aplikácií máte schopnosť vytvoriť perfektnú konfiguráciu pre potreby vášho displeja. Posilnite svoje podnikanie najvyvinutejším operačným systémom na tejto planéte. Profesionálne zobrazovacie riešenie Philips zahŕňa operačný systém Android, ktorý poskytuje úplnú kontrolu nad aplikáciami a možnosťami pripojenia. Univerzálny dizajn spolu s výkonným SOC a rozšírenými možnosťami pripojenia vyťaží z displejov maximum. 
 
Operačný systém Android, ktorý je teraz inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým, otvára svet nekonečných možností. Pomocou širokej škály aplikácií máte schopnosť vytvoriť dokonalú konfiguráciu pre potreby vášho displeja.

Nájdite  svoj displej...

Displeje pre videosteny
Displeje pre videosteny Philips budúcej generácie sú navrhnuté na maximálne osvetlenie a neuveriteľnú kvalitu obrazu s takmer nepostrehnuteľným rámom pre pôsobivý vizuálny obsah.
Profesionálne televízory
Posuňte vašu firmu na vyššiu úroveň použitím najnovších profesionálnych televízorov Philips. Sú navrhnuté na komerčné použitie a nájdete v nich dokonalé podnikateľské riešenie ako zapôsobiť na zákazníkov.
Dotykové displeje
Zbierka špičkových viacdotykových displejov Philips je pripravená na dokončenie obchodnej operácie. Zaujmite zákazníkov našim širokým sortimentom dotykových displejov.
Signage Solutions
Ľubovoľné odvetvie, ľubovoľná požiadavka. Rad riešení Signage Solutions od spoločnosti Philips vám dáva možnosť efektívne riadiť správy pomocou špičkovej technológie a vďaka trvanlivým vysokokvalitným materiálom.
 

So systémom Android™

 

Možnosti so systémom Android sú nekonečné. Profesionálne zobrazovacie riešenia Philips, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú rýchlosť, použiteľnosť a dostupnosť aplikácií, sú navrhnuté tak, aby sa vyvíjali spolu s vašimi potrebami. Displeje využívajúce systém Android umožňujú väčšie možnosti prispôsobenia, sú rýchlejšie a výkonnejšie a majú k dispozícii nepreberné množstvo aplikácií pre širokú škálu trhov. 

 

Objavujte systém Android

CMND  všetko pod kontrolou

 

Vyskúšajte úplnú správu displeja z jednej centrálnej jednotky. Nástroj CMND umožňuje rýchlo a účinne ovládať pripojené displeje, aktualizovať obsah a nastavenia. Alebo ešte lepšie, jeho intuitívne rozhranie vám dáva možnosť jednoducho navrhovať a vytvárať pútavý obsah. 


CMND všetko pod kontrolou

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.