1
CMND

logo android

Jednoducho spravujte obsah a siete vďaka nástroju CMND


Krásne displeje a ohromujúce označenia sú len také dobré ako systémy, ktoré ich spravujú. Nástroj CMND je komplexným riešením pre pripojené profesionálne displeje, ktoré vám umožňujú robiť všetko jednoducho a centrálne, či už máte jeden displej alebo 1000. Riešenie zjednodušuje nasadenie systému (CMND & Deploy). Pomáha vám monitorovať prevádzku systému, aktualizácie systému a údržbu (CMND & Control). Uľahčuje tvorbu obsahu a pomáha vám ho vysielať naživo (CMND & Create). Ovplyvňuje interakciu a personalizáciu (CMND & Check-In). A to všetko dokáže vykonať pomocou jediného rozhrania jednoduchým presunutím. Nástroj CMND prináša väčšiu angažovanosť, väčšiu dostupnosť, menej frustrácie a nižšie náklady na vlastníctvo.

S nástrojom CMND & Control získavate úplnú kontrolu. Aktualizujte firmvér, zmeňte nastavenia a mnoho ďalšieho – celá správa displejov je zlúčená do jedného systému. Operačný systém Android, ktorý je teraz inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým, otvára svet nekonečných možností. Pomocou širokej škály aplikácií máte schopnosť vytvoriť perfektnú konfiguráciu pre potreby vášho displeja. Posilnite svoje podnikanie najvyvinutejším operačným systémom na tejto planéte. Profesionálne zobrazovacie riešenie Philips zahŕňa operačný systém Android, ktorý poskytuje úplnú kontrolu nad aplikáciami a možnosťami pripojenia. Univerzálny dizajn spolu s výkonným SOC a rozšírenými možnosťami pripojenia vyťaží z displejov maximum. 
 
Operačný systém Android, ktorý je teraz inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým, otvára svet nekonečných možností. Pomocou širokej škály aplikácií máte schopnosť vytvoriť dokonalú konfiguráciu pre potreby vášho displeja.


Výhody nástroja CMND pre systémových integrátorov:

✔  Vyskúšajte bezproblémovú integráciu v celom rade našich zariadení

✔  Zjednodušte a sprehľadnite správu a konfiguráciu zobrazenia

✔  Jednoducho pridávajte/odstraňujte nastavenia

✔  Rýchlo distribuujte súpravy APK

✔  Spravujte rádiofrekvenčné kanály a kanály IPTV

 

Výhody pre používateľov

•  Zapojenie zákazníkov v reálnom čase. Distribuujte obsah okamžite alebo na základe zvykov zákazníkov.
•  Vylúčte manuálnu prácu využívanú pri aktualizáciách z displeja na displej.
•  Maximalizujte reklamné a propagačné možnosti vo verejných nastaveniach.

Výhody pre partnerov

•  Bezproblémová integrácia naprieč radom profesionálnych zobrazovacích riešení Philips.
•  Správa a konfigurácia displejov je zjednodušená a zefektívnená.
•  Spravujte kanály RF a IPTV, funguje to cez koaxiálny kábel RF aj cez IP siete.

Ďalšia funkcia
 

So systémom AndroidTM

 

Možnosti so systémom Android sú nekonečné. Profesionálne zobrazovacie riešenia Philips, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú rýchlosť, použiteľnosť a dostupnosť aplikácií, sú navrhnuté tak, aby sa vyvíjali spolu s vašimi potrebami. Displeje využívajúce systém Android umožňujú väčšie možnosti prispôsobenia, sú rýchlejšie a výkonnejšie a majú k dispozícii nepreberné množstvo aplikácií pre širokú škálu trhov.

CMND všetko pod kontrolou

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.