Prevezmite kontrolu
nad displejmi

logo android

CMND všetko pod kontrolou


Platforma na správu displejov CMND vám poskytne kontrolu nad všetkými displejmi Philips. Z centrálneho miesta môžete spravovať celý rad displejov od jedného po tisíce. Pomocou nástroja CMND & Create môžete vytvárať obsah, naživo ho odosielať na všetky obrazovky a jednoducho ho aktualizovať. Takisto môžete pretiahnutím a pustením miniaplikácie podľa vlastného výberu vytvoriť základné usporiadanie, zobraziť obsah v režime zobrazenia na šírku alebo výšku vo vynikajúcom HD rozlíšení a nastaviť plánované zmeny obsahu, tak ako vám to vyhovuje.

 

S nástrojom CMND & Control získavate úplnú kontrolu. Aktualizujte firmvér, zmeňte nastavenia a mnoho ďalšieho – celá správa displejov je zlúčená do jedného systému.

S nástrojom CMND & Control získavate úplnú kontrolu. Aktualizujte firmvér, zmeňte nastavenia a mnoho ďalšieho – celá správa displejov je zlúčená do jedného systému. Operačný systém Android, ktorý je teraz inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým, otvára svet nekonečných možností. Pomocou širokej škály aplikácií máte schopnosť vytvoriť perfektnú konfiguráciu pre potreby vášho displeja. Posilnite svoje podnikanie najvyvinutejším operačným systémom na tejto planéte. Profesionálne zobrazovacie riešenie Philips zahŕňa operačný systém Android, ktorý poskytuje úplnú kontrolu nad aplikáciami a možnosťami pripojenia. Univerzálny dizajn spolu s výkonným SOC a rozšírenými možnosťami pripojenia vyťaží z displejov maximum. 
 
Operačný systém Android, ktorý je teraz inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako kedykoľvek predtým, otvára svet nekonečných možností. Pomocou širokej škály aplikácií máte schopnosť vytvoriť dokonalú konfiguráciu pre potreby vášho displeja.

 

Výhody pre používateľov

•  Zapojenie zákazníkov v reálnom čase. Distribuujte obsah okamžite alebo na základe zvykov zákazníkov.
•  Vylúčte manuálnu prácu využívanú pri aktualizáciách z displeja na displej.
•  Maximalizujte reklamné a propagačné možnosti vo verejných nastaveniach.

Výhody pre partnerov

•  Bezproblémová integrácia naprieč radom profesionálnych zobrazovacích riešení Philips.
•  Správa a konfigurácia displejov je zjednodušená a zefektívnená.
•  Spravujte kanály RF a IPTV, funguje to cez koaxiálny kábel RF aj cez IP siete.

Používanie nástroja CMND...

Ďalšia funkcia
 

So systémom AndroidTM

 

Možnosti so systémom Android sú nekonečné. Profesionálne zobrazovacie riešenia Philips, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú rýchlosť, použiteľnosť a dostupnosť aplikácií, sú navrhnuté tak, aby sa vyvíjali spolu s vašimi potrebami. Displeje využívajúce systém Android umožňujú väčšie možnosti prispôsobenia, sú rýchlejšie a výkonnejšie a majú k dispozícii nepreberné množstvo aplikácií pre širokú škálu trhov.

CMND všetko pod kontrolou

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.