1
Firemné

Podporte svoje podnikanie

 

V kanceláriách a vo výrobe nič jasnejšie nevyjadruje pokrokové myslenie ako veľké displeje a dynamické zobrazenia. Inšpirujte sny a inovácie pomocou našich dokonalých riešení pre kancelárie, továrne, zasadacie miestnosti, oddychové zóny, vstupné haly a chodby.

Výhody pre spoločnosti:
✔   Propagujte svoju značku a základné správy
✔   Rýchlo informujte svojich ľudí
✔   Vytvorte digitálnu zobrazovaciu sieť vo viacerých lokalitách
✔   Rozvíjajte angažovanosť a nadšenie
✔   Cieľové správy v oddeleniach a lokalitách

✔  Chráňte zamestnancov a zdroje zrozumiteľnými pokynmi pre núdzové situácie

Odporúčané modely

Philips
Advantage


Energeticky úsporné displeje Philips, vybavené množstvom funkcií vrátane zjednodušeného zdieľania obrazovky, sledovania rozdelenej obrazovky a dotykovej funkcie, sú presne skonštruované do firemného prostredia.

QuadViewer
 

QuadViewer, s dokonalým účinkom a funkciami, dokáže maximálne využiť obrazovku súčasným prehrávaním až štyroch vstupných signálov na jednej obrazovke. Je ideálny do riadiacich a konferenčných miestností. 

Systém SmartPower
 

Zvýšte energetickú účinnosť na dosiahnutie ekologickejšieho výkonu a nižších prevádzkových nákladov. SmartPower je funkcia na šetrenie energie, ktorá ovláda podsvietenie displeja pomocou systému predvolieb. A aký je výsledok? Až o 50 % nižšia spotreba energie.

Ochrana v prípade zlyhania pre konferenčné miestnosti
 

Používaním funkcie ochrany v prípade zlyhania uľahčíte prezentácie a videokonferencie. Jednoduché prepínanie medzi obrazovkami znamená automatické prepínanie vstupov displeja na základe vašich preferencií. Nie je potrebné zakaždým manuálne prepínať vstup, ak niekto chce zdieľať svoju obrazovku. 

Viacdotykový displej
 

Nasmerujte nových hostí tam, kde budú môcť využívať interaktívnu orientačnú obrazovku. Naše dotykové displeje s aktívnym rozpoznávaním dotykov, funkciou plug and play a podporou až 10 dotykových bodov súčasne, vám pomôžu zintenzívniť zapojenie a efektivitu. 

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.