1
Potraviny a nápoje

Vyšperkujte svoje menu


Jasné, žiarivé zobrazenia a dynamické menu sú výborným spôsobom, ako prilákať ľudí do svojej reštaurácie, kaviarne alebo baru. Bohaté, detailné obrázky lákajú zákazníkov a zvyšujú predaj. A naša zostava Studio TV zaistí zábavu pre vaše deti.


Výhody pre oblasť potravín a nápojov:
✔   Dodajte predaju skvelého jedla a nápojov impulz, ktorý si zaslúži
✔   Zvýšte predaj a množstvo zákazníkov propagáciou na základe dennej doby a profilov zákazníkov
✔   Navoďte výraznú atmosféru vďaka systému Ambilight
✔   Získajte hlbšie poznatky o zákazníkoch integrovaním značky pomocou analytického softvéru POS
✔   Spríjemnite čakanie zábavným obsahom

✔  Zvýšte výnos predajom času obrazovky inzerentom tretích strán

 

Odporúčané modely

Philips
Advantage

 

Displeje Philips sú dokonale prispôsobené pre trh s potravinami a nápojmi, ponúkajú obsah zabezpečený proti poruchám, rýchle a jednoduché ovládanie a neuveriteľnú účinnosť.

Ochrana pri zlyhaní


Už sa nikdy netrápte kvôli chybovým obrazovkám. S revolučnou technológiou ochrany pri zlyhaní sa v prípade zlyhania prehrávača médií na displejoch automaticky prehrá zálohovaný obsah. Okamžitá ochrana zabezpečí, že hostia nikdy neuvidia prázdnu obrazovku.

Systém SmartPower


Zvýšte energetickú účinnosť na dosiahnutie ekologickejšieho výkonu a nižších prevádzkových nákladov. SmartPower je funkcia na šetrenie energie, ktorá ovláda podsvietenie displeja pomocou systému predvolieb. A aký je výsledok? Až o 50 % nižšia spotreba energie.

CMND


Všetky displeje ovládajte z jedného miesta. Pomocou CMND môžete vytvoriť vlastný obsah a stlačením tlačidla ho odoslať do celej zostavy displejov. Môžete nastaviť aj plánované aktualizácie, ktoré odrážajú zmeny denných ponúk menu a špeciálnych ponúk.

MemoryCache


Ukladanie a priame prehrávanie obsahu na obrazovke poskytuje viac možností na umiestnenie displeja, tak aby čo najlepšie slúžil zákazníkom.

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.