Jedlá a nápoje ponúkané správne

 

Dynamické ponuky sú teraz moderné. vaši zákazníci dostanú na profesionálnych displejoch Philips nádhernú vizuálnu ponuku s výberom jedál a nápojov, ktorá je dostupná v okamihu, keď vstúpia do vášho zariadenia. Svetlé obrazovky s bohatými, ostrými farbami predstavujú jedálny lístok zákazníkom a urýchľujú ich rozhodovanie.

Nastavte viacero displejov ako digitálne tabule s ponukou jedál a nápojov s cieľom vytvoriť ponuky, dynamický obsah a flash reklamy ponúkajúce komplexný zážitok. Použite samostatné obrazovky, aby ste mohli osloviť viac ľudí vo vašom podniku a prehrávať im obsah podľa želania
.

Odporúčané modely

Philips
Advantage

 

Displeje Philips sú dokonale prispôsobené pre trh s potravinami a nápojmi, ponúkajú obsah zabezpečený proti poruchám, rýchle a jednoduché ovládanie a neuveriteľnú účinnosť.

Ochrana pri zlyhaní


Už sa nikdy netrápte kvôli chybovým obrazovkám. S revolučnou technológiou ochrany pri zlyhaní sa v prípade zlyhania prehrávača médií na displejoch automaticky prehrá zálohovaný obsah. Okamžitá ochrana zabezpečí, že hostia nikdy neuvidia prázdnu obrazovku.

Systém SmartPower


Zvýšte energetickú účinnosť na dosiahnutie ekologickejšieho výkonu a nižších prevádzkových nákladov. SmartPower je funkcia na šetrenie energie, ktorá ovláda podsvietenie displeja pomocou systému predvolieb. A aký je výsledok? Až o 50 % nižšia spotreba energie.

CMND


Všetky displeje ovládajte z jedného miesta. Pomocou CMND môžete vytvoriť vlastný obsah a stlačením tlačidla ho odoslať do celej zostavy displejov. Môžete nastaviť aj plánované aktualizácie, ktoré odrážajú zmeny denných ponúk menu a špeciálnych ponúk.

MemoryCache


Ukladanie a priame prehrávanie obsahu na obrazovke poskytuje viac možností na umiestnenie displeja, tak aby čo najlepšie slúžil zákazníkom.

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.