Zdravotníctvo v najdokonalejšej podobe

 

S pacientmi, ktorí potrebujú vašu pomoc, zaobchádzajte čo najlepšie. Profesionálne displeje Philips pre kliniky a nemocnice sú navrhnuté na znižovanie prehlbujúceho sa stresu a podporu prirodzeného stavu pokoja. Vďaka krytu na displeje pre zdravotnícke zariadenia môžeme poskytnúť zážitok zo sledovania, pričom displeje ostávajú v bezpečí a čistote a jednoducho sa ovládajú. 
 

Pacientov informujte prostredníctvom aktualizovaných informačných stránok alebo udržujte ich pozornosť pomocou prémiového obsahu. Ponuka displejov pre zdravotnícke zariadenia od spoločnosti Philips, ktoré sa vyznačujú neuveriteľným kontrastom, je navrhnutá do prostredí so silným aj tlmeným osvetlením.

 

Odporúčané modely 

Philips
Advantage


Displeje Philips, ktoré sú na zdravotníckom trhu v centre pozornosti, sú prispôsobené na zabezpečenie maximálnej bezpečnosti a funkčnosti pomocou krytov odolných voči baktériám a vďaka veľkému množstvu praktických funkcií.

Úprava proti mikroorganizmom

 

Inovácie pre nemocnice a jednoduchý dizajn. Množenie väčšiny bežných mikroorganizmov spomaľuje kryt upravený na ochranu proti mikroorganizmom, čím sa udržiava bezpečnejšie prostredie, ktoré vyžaduje menšiu údržbu. Náš zdravotnícky sortiment je ideálny pre kliniky, nemocnice a domovy zamestnávajúce zdravotnícky personál.

MyChoice

 

Pomocou riešenia MyChoice môžete generovať vyššie príjmy bez zmeny existujúcej infraštruktúry. Televízne kanály aktivujete pomocou kódu PIN. Pacienti si tieto kódy PIN môžu zakúpiť v platobnom termináli nemocnice alebo pri recepčnom pulte.  

Protokol Serial Xpress

 

Bez námahy pripojte displeje k externým dekodérom, externým prijímačom a všetkým významným dodávateľom interaktívnych systémov. Protokol Serial Xpress poskytuje jednoduché pripojenie so skvelou účinnosťou.

Režim D-image na klinické využitie

 

Displeje Philips určené na klinické využitie s predvoleným režimom D-image sú pri výrobe nakonfigurované na zobrazovanie štandardného obrazu v odtieňoch sivej podľa normy DICOM, časť 14. Vďaka vysoko kvalitným panelom LCD s technológiou LED vám spoločnosť Philips ponúka stabilný a spoľahlivý výkon za dostupnú cenu.

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.