1
Zdravotníctvo

Zlepšite pohodlie a starostlivosť o pacientov

 

Každé vylepšenie predstavuje výrazný rozdiel v zdravotnej starostlivosti. Naše riešenia zlepšujú náladu pacientov, pomáhajú návštevám zorientovať sa a zdravotníckym pracovníkom umožňujú lepšie sa rozhodovať pri diagnostike. Naše televízory Heartline sú zábavné centrá a sú kompatibilné so systémom privolania pomoci. Naše dotykové interaktívne zobrazovacie zariadenia okamžite zobrazia informácie o polohe. A naše obrazovky kalibrované vo výrobnom závode zaisťujú, aby lekári mohli dôverovať tomu, čo vidia.

Výhody pre zdravotnú starostlivosť:
✔   Získajte výnosy so službou MyChoice s účtovaním za jednotlivé prehrania a inzerciou
✔   Znížte zaťaženie príjmu pomocou samoobslužných služieb pre návštevy
✔   Odosielajte aktualizácie a informácie priamo na obrazovky pacientov
✔   Jednoducho použiteľný systém na správu obsahu

Odporúčané modely 

Philips
Advantage


Displeje Philips, ktoré sú na zdravotníckom trhu v centre pozornosti, sú prispôsobené na zabezpečenie maximálnej bezpečnosti a funkčnosti pomocou krytov odolných voči baktériám a vďaka veľkému množstvu praktických funkcií.

Úprava proti mikroorganizmom

 

Inovácie pre nemocnice a jednoduchý dizajn. Množenie väčšiny bežných mikroorganizmov spomaľuje kryt upravený na ochranu proti mikroorganizmom, čím sa udržiava bezpečnejšie prostredie, ktoré vyžaduje menšiu údržbu. Náš zdravotnícky sortiment je ideálny pre kliniky, nemocnice a domovy zamestnávajúce zdravotnícky personál.

MyChoice

 

Pomocou riešenia MyChoice môžete generovať vyššie príjmy bez zmeny existujúcej infraštruktúry. Televízne kanály aktivujete pomocou kódu PIN. Pacienti si tieto kódy PIN môžu zakúpiť v platobnom termináli nemocnice alebo pri recepčnom pulte.  

Protokol Serial Xpress

 

Bez námahy pripojte displeje k externým dekodérom, externým prijímačom a všetkým významným dodávateľom interaktívnych systémov. Protokol Serial Xpress poskytuje jednoduché pripojenie so skvelou účinnosťou.

Režim D-image na klinické využitie

 

Displeje Philips určené na klinické využitie s predvoleným režimom D-image sú pri výrobe nakonfigurované na zobrazovanie štandardného obrazu v odtieňoch sivej podľa normy DICOM, časť 14. Vďaka vysoko kvalitným panelom LCD s technológiou LED vám spoločnosť Philips ponúka stabilný a spoľahlivý výkon za dostupnú cenu.

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.