1
Hotelové odvetvie

Dokonalé pre vašu ponuku pohostenia


Profesionálna televízia prekračuje hranice pasívnej zábavy. Čoraz viac sa kladie dôraz na personalizáciu, informácie a komunikáciu. Naše televízne a špecializované riešenia vám môžu pomôcť posilniť vašu značku, zvýšiť predaj a podnietiť opakované návštevy. Uvažujte o zariadeniach s rozlíšením 4K Ultra-HD s funkciou Wi-Fi Miracast™ a Chromecast na skvelé zobrazovanie obrázkov a jednoduché pripojenie hostí. Interaktívne zobrazenia v miestnosti na rýchlu komunikáciu. Digitálne služby recepcie pre podujatia. To všetko je možné.

Výhody v oblasti pohostenia:
✔   Zaistite veľký vplyv propagácií
✔   Rýchlo aktualizujte informácie
✔   Navzájom propagujte zariadenia
✔   Privítajte účastníkov konferencie menom

✔   Posilnite služby recepcie
✔   Zvýšte pohodlie interaktívnou možnosťou vyhľadania trasy

✔  Jednoduché vykonávanie zmien pomocou centrálneho ovládania

Odporúčané modely

Philips
Advantage

 

Displeje Philips poskytujú hlavne pohodlie a praktické využitie pre hotelový trh. Keďže do vašich priestorov prinášajú prémiové funkcie, váš personál a hostia budú môcť využívať viac možností, ktoré vždy perfektne fungujú.

CMND & Create

 

Prispôsobte svoj obsah pomocou nástroja CMND & Create. Tento výkonný nástroj na tvorbu je začlenený do profesionálneho displeja Philips a pomôže vám navrhovať a vytvárať vlastný bohatý a podmanivý obsah. Všetky displeje v hoteli môžete jednoducho a efektívne označiť spôsobom, ktorým len chcete.

CMND & Control

 

Spravujte všetky pripojené displeje z jedného miesta. Pomocou nástroja CMND & Control môžete rýchlo a účinne aktualizovať softvér, nastavenia, konfigurácie plánovania a obsahu v celej skupine displejov. Už nie je viac potrebné chodiť z izby do izby a manuálne meniť nastavenia. 

QuadViewer

 

Výberom hranice medzi formou a funkciou umožňuje QuadViewer rozdelenie našich veľkoformátových obrazoviek na štyri samostatné časti, čo je obzvlášť vhodné pre konferenčné miestnosti a konferencie. 

Aplikácie pre Android
 

Urobte dojem na hostí nekonečnými možnosťami. Vyberajte z neustále narastajúcej zbierky aplikácií, hier a služieb, aby ste maximalizovali celkový zážitok hostí s vami. Alebo ešte lepšie, možnosťou pripojenia osobných zariadení dodáte svojim izbám inteligentné, moderné vylepšenie.

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.