Hotelové odvetvie privedené k dokonalosti


Úsilie a atmosféru, ktorú vytvárate vo svojich hoteloch, doplňte nádychom dokonalosti. Sortiment našich profesionálnych displejov Philips urobí dojem na vašich hostí, pričom nezáleží, či budú s obľúbeným obsahom spojení prostredníctvom televízora v izbe alebo digitálneho displeja vo vestibule.

 

Vďaka intuitívnemu rozhraniu a viacerým možnostiam práce s obsahom si vaši hostia skutočne vychutnajú oddych vo vašich izbách. Okrem toho, aplikácie systému Android™ a možnosti pripojenia poskytujú hosťom viac možností na zábavu v izbe ako kedykoľvek predtým.

Odporúčané modely

Philips
Advantage

 

Displeje Philips poskytujú hlavne pohodlie a praktické využitie pre hotelový trh. Keďže do vašich priestorov prinášajú prémiové funkcie, váš personál a hostia budú môcť využívať viac možností, ktoré vždy perfektne fungujú.

CMND & Create

 

Prispôsobte svoj obsah pomocou nástroja CMND & Create. Tento výkonný nástroj na tvorbu je začlenený do profesionálneho displeja Philips a pomôže vám navrhovať a vytvárať vlastný bohatý a podmanivý obsah. Všetky displeje v hoteli môžete jednoducho a efektívne označiť spôsobom, ktorým len chcete.

CMND & Control

 

Spravujte všetky pripojené displeje z jedného miesta. Pomocou nástroja CMND & Control môžete rýchlo a účinne aktualizovať softvér, nastavenia, konfigurácie plánovania a obsahu v celej skupine displejov. Už nie je viac potrebné chodiť z izby do izby a manuálne meniť nastavenia. 

QuadViewer

 

Výberom hranice medzi formou a funkciou umožňuje QuadViewer rozdelenie našich veľkoformátových obrazoviek na štyri samostatné časti, čo je obzvlášť vhodné pre konferenčné miestnosti a konferencie. 

Aplikácie pre Android
 

Urobte dojem na hostí nekonečnými možnosťami. Vyberajte z neustále narastajúcej zbierky aplikácií, hier a služieb, aby ste maximalizovali celkový zážitok hostí s vami. Alebo ešte lepšie, možnosťou pripojenia osobných zariadení dodáte svojim izbám inteligentné, moderné vylepšenie.

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.