1
Verejné priestory

Nech je veľká udalosť ešte väčšou

 

Ľudia očakávajú, že od chvíle, keď vstúpia do arény, na štadión alebo do sály, budú mať dostatok informácií a budú sa zabávať. Vďaka bohatým, žiarivým farbám a neuveriteľnému rozlíšeniu im naše displeje prinášajú intenzívnejší zážitok, pomáhajú vytvárať vyššie príjmy tým, že zvyšujú vplyv reklamy a propagácie. Navyše návštevníkom umožňujú jednoducho sa zorientovať.

 

Výhody v oblasti pohostenia:
✔   Zabezpečte prehľadné informácie pri vchodoch a v priestoroch predaja vstupeniek
✔   Spríjemnite čakanie zábavou vo vysokom rozlíšení

✔  Poskytnite dôležité informácie o mieste konania a podujatí

✔   Zjednodušte návštevníkom vyhľadávanie pomocou máp s funkciou vyhľadávania

✔   Propagujte predpredaj pre nové a budúce podujatia

✔   Zvýšte príjmy pomocou prepojených propagácií a reklamy tretích strán
✔   Zaistite, aby sa k vám návštevníci vracali

Odporúčané modely

Philips
Advantage


Displeje Philips vytvorené špeciálne na maximalizáciu dopadu vo verejných priestoroch vylepšia priestor obsahom zabezpečeným proti poruchám a ostrým rozlíšením na veľkom obraze.

Veľmi úzke rámy
 

Oslovte väčšie publikum pomocou profesionálnych displejov Philips s plávajúcou konštrukciou. Pri použití veľmi úzkych rámov a pokročilých riešení zarovnávania sa obsah zdá väčší a nápadnejší. Vytvorte konfiguráciu súvislej videosteny prakticky ľubovoľnej veľkosti s prakticky bezokrajovým dizajnom.

Kalibrácia farieb
 

Zabezpečte konzistentnú úroveň farieb vo všetkých displejoch vo vašej sieti. Pomocou voliteľnej súpravy na kalibráciu farieb môžete jednoducho ovládať svietivosť podsvietenia, štandardizovať gama krivku a kalibrovať odtiene sivej na vašich displejoch.

Ultra HD
 

Ohromte obecenstvo mimoriadnou kvalitou obrazu s rozlíšením Ultra HD. Pri rozlíšení 3840 x 2160 pixelov je váš obsah zobrazený so štyrikrát vyšším rozlíšením ako v prípade Full HD. To znamená ostrejší obraz na displejoch s veľkým formátom, čiže ponúka prvotriednu kvalitu zobrazenia.

Ochrana pri zlyhaní
 

Už sa nikdy netrápte kvôli chybovým obrazovkám. S revolučnou technológiou ochrany pri zlyhaní sa v prípade zlyhania prehrávača médií na displejoch automaticky prehrá zálohovaný obsah. Okamžitá ochrana zabezpečí, že celé vaše podnikanie bude pod kontrolou.

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.