Pokrytie verejných priestorov

 

Zapôsobte na širokú verejnosť dosiaľ najpohlcujúcejším zážitkom pri sledovaní pomocou profesionálnych displejov Philips. Rad displejov Philips, ktorý sa pýši bohatými, ostrými farbami a neuveriteľným rozlíšením, maximalizuje dosah vášho odkazu na čo možno najviac ľudí.

 

Upútajte pozornosť veľkého davu správami v reálnom čase, reklamami, reklamnými a dôležitými oznámeniami. Usporiadanie verejného priestranstva je možné prispôsobiť akejkoľvek situácii veľkým množstvom konfigurácií a možností, ako sú napríklad súvislé videosteny alebo displeje veľkého formátu s rozlíšením 4K.

Odporúčané modely

Philips
Advantage


Displeje Philips vytvorené špeciálne na maximalizáciu dopadu vo verejných priestoroch vylepšia priestor obsahom zabezpečeným proti poruchám a ostrým rozlíšením na veľkom obraze.

Ultra-Narrow Bezels
 

Oslovte väčšie publikum pomocou profesionálnych displejov Philips s plávajúcou konštrukciou. Pri použití veľmi úzkych rámov a pokročilých riešení zarovnávania sa obsah zdá väčší a nápadnejší. Vytvorte konfiguráciu súvislej videosteny prakticky ľubovoľnej veľkosti s prakticky bezokrajovým dizajnom.

Kalibrácia farieb
 

Zabezpečte konzistentnú úroveň farieb vo všetkých displejoch vo vašej sieti. Pomocou voliteľnej súpravy na kalibráciu farieb môžete jednoducho ovládať svietivosť podsvietenia, štandardizovať gama krivku a kalibrovať odtiene sivej na vašich displejoch.

Ultra HD
 

Ohromte obecenstvo mimoriadnou kvalitou obrazu s rozlíšením Ultra HD. Pri rozlíšení 3840 x 2160 pixelov je váš obsah zobrazený so štyrikrát vyšším rozlíšením ako v prípade Full HD. To znamená ostrejší obraz na displejoch s veľkým formátom, čiže ponúka prvotriednu kvalitu zobrazenia.

Ochrana pri zlyhaní
 

Už sa nikdy netrápte kvôli chybovým obrazovkám. S revolučnou technológiou ochrany pri zlyhaní sa v prípade zlyhania prehrávača médií na displejoch automaticky prehrá zálohovaný obsah. Okamžitá ochrana zabezpečí, že celé vaše podnikanie bude pod kontrolou.

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.