Revolúcia v maloobchode

 

Vytvorte so spoločnosťou Philips zásadný nákupný zážitok. Keď zmodernizujete predajný priestor pomocou najnovšieho radu profesionálnych displejov Philips, stanete sa súčasťou revolúcie v maloobchode. Zaujmite zákazníkov príťažlivým obsahom, interaktívnymi rozhraniami a dynamickými reklamami.

 

Len spoločnosť Philips dokáže oživiť priestor neuveriteľným osvetlením Ambilight alebo vďaka nekonečným možnostiam systému Android. Upútajte zákazníkov aplikáciami, videami a interaktívnym obsahom podľa vlastného výberu. Profesionálne displeje Philips udržia vašu maloobchodnú prevádzku v strede záujmu, či už vďaka jednotkám POS s malou obrazovkou alebo veľkolepým multimediálnym stenám.

Odporúčané modely

Philips
Advantage


Displeje Philips sú prispôsobené pre maloobchodný trh – prinášajú digitálny svet najnovších aplikácií, pripojenia a interaktívnych funkcií do vášho priestoru.

Android
 

Vytvorte maloobchodný priestor, ktorý bude inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako ktorýkoľvek iný. Displeje Philips bežiace na systéme Android prinášajú do vašej firmy digitálny svet. To predstavuje to najlepšie z oboch svetov – fyzické produkty kombinované s nekonečným množstvom digitálnych aplikácií a obsahu.

Ambilight
 

S Philips Ambilight je všetko oveľa úžasnejšie. Prilákajte viac zákazníkov pomocou dokonalého osvetlenia okolitého priestoru, ktoré zapĺňa steny dynamickými farbami na základe dômyselného nastavenia.

UltraBright
 

Ľubovoľné miesto, ľubovoľný jas – Philips UltraBright zabezpečí, aby obrazovka zobrazovala nádherné jasné, živé farby a mala výrazný kontrast. Vďaka vynikajúcej viditeľnosti obsahu a jasnému obrazu nemá šancu proti zobrazeniu obrazu a spokojnosti zákazníka ani slnečné svetlo.

Veľmi úzke rámy
 

Oslovte väčšie publikum pomocou profesionálnych displejov Philips s plávajúcou konštrukciou. Pri použití veľmi úzkych rámov a pokročilých riešení zarovnávania sa obsah zdá väčší a nápadnejší. Vytvorte konfiguráciu súvislej videosteny prakticky ľubovoľnej veľkosti s prakticky bezokrajovým dizajnom.

 

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.