1
V obchode

Dodajte čaro nakupovaniu

 

Pripojte sa k revolúcii tým, že premeníte svoj obchod na miesto s dokonalým nakupovaním. Naše displeje dopĺňajú nakupovanie o interaktívny rozmer, majú výrazný vplyv a zaistia, že sa okoloidúci zastavia a prezrú si ponúkaný tovar. Naše displeje s veľmi vysokým jasom rozjasňujú vitríny s dynamickým obsahom. Naše video steny prinášajú vzrušenie a potešenie, aby vám umožnili zažiariť. Studio TV poteší deti aj rodičov.

Výhody pre maloobchod:

✔  Prilákajte zákazníkov propagáciou s väčším dosahom

✔  Budujte lojalitu podmanivými zážitkami, ktoré prináša značka

✔  Oslovte svojich zákazníkov v obchode špeciálnymi funkciami s vysokým rozlíšením

✔  Buďte pripravení vytvárať na mieru prispôsobené interaktívne zážitky pri nakupovaní

✔  Vytvorte zacielené propagácie využitím vlastných a externých databáz

✔  Využite komunikáciu medzi jednotlivými zariadeniami a vytvárajte výkonné značkové siete

Odporúčané modely

Philips
Advantage


Displeje Philips sú prispôsobené pre maloobchodný trh – prinášajú digitálny svet najnovších aplikácií, pripojenia a interaktívnych funkcií do vášho priestoru.

Android
 

Vytvorte maloobchodný priestor, ktorý bude inteligentnejší, rýchlejší a intuitívnejší ako ktorýkoľvek iný. Displeje Philips bežiace na systéme Android prinášajú do vašej firmy digitálny svet. To predstavuje to najlepšie z oboch svetov – fyzické produkty kombinované s nekonečným množstvom digitálnych aplikácií a obsahu.

Ambilight
 

S Philips Ambilight je všetko oveľa úžasnejšie. Prilákajte viac zákazníkov pomocou dokonalého osvetlenia okolitého priestoru, ktoré zapĺňa steny dynamickými farbami na základe dômyselného nastavenia.

UltraBright
 

Ľubovoľné miesto, ľubovoľný jas – Philips UltraBright zabezpečí, aby obrazovka zobrazovala nádherné jasné, živé farby a mala výrazný kontrast. Vďaka vynikajúcej viditeľnosti obsahu a jasnému obrazu nemá šancu proti zobrazeniu obrazu a spokojnosti zákazníka ani slnečné svetlo.

Veľmi úzke rámy
 

Oslovte väčšie publikum pomocou profesionálnych displejov Philips s plávajúcou konštrukciou. Pri použití veľmi úzkych rámov a pokročilých riešení zarovnávania sa obsah zdá väčší a nápadnejší. Vytvorte konfiguráciu súvislej videosteny prakticky ľubovoľnej veľkosti s prakticky bezokrajovým dizajnom.

 

Kontakty


Potrebujete viac informácií? Pomôžeme vám.