Správne informácie

v správnom momente

Profesionálny televízor

*Odporúčaná predajná cena
**Zobrazené špecifikácie nie sú použiteľné na všetky výrobky v rámci jednotlivých radov

Viac Profesionálny televízor

SmartInstall a SmartInfo;

Mimoriadne funkčná kombinácia

Prezentujte vaše služby hosťom pomocou prispôsobiteľných stránok s informáciami o hoteli.


Pomocou funkcie SmartInstall môžete vopred zadať nastavenia televízorov a aktualizovať ich aj na diaľku. Funkcia SmartInfo vám umožňuje zdieľať informácie, prezentovať vašu značku a propagovať služby, ako napríklad reštaurácie či kúpele, a zvyšovať tak zisk bez nutnosti používať samostatný systém.

 

 

Ponúknite dôležité informácie a prezentujte značku vašej spoločnosti

 

Funkcia SmartInfo vám umožňuje úplne prispôsobiť informácie o hoteli pre vašich hostí. Informujte hostí a vytvárajte ďalšie zisky propagáciou značky vášho hotela a služieb.

Ponúknite hosťom exkluzívny obsah, zvýšte svoje zisky

 

S riešením MyChoice môžete predávať prémiové televízne balíky vašim hosťom a generovať ďalšie zisky! MyChoice je najlepšie riešenie na speňaženie vašich televízorov.

Jednoduchý príjem vašich kanálov

 

Všetky naše pripojené televízory podporujú príjem televíznych kanálov cez internet. Dokonca môžete naraz sledovať káblové a internetové kanály. Svoje kanály IPTV môžete prijímať bez koncového prijímača.

Bezproblémová vzdialená inštalácia a údržba

 

 

Tento jedinečný softvér je bezplatný a umožňuje jednoduchú vzdialenú správu a údržbu televízorov. Ponúka možnosť vopred zadať nastavenia televízorov a aktualizovať ich zo vzdialeného počítača bez rušenia vašich hostí.

Poskytnite vašim hosťom bohatý výber aplikácií počas pobytu

 

Funkcia SmartTV vám umožní online konfigurovať špeciálne hotelové aplikácie pre celý hotel či jednotlivé izby. Pridávajte, odstraňujte a usporiadajte aplikácie a získavajte automatické provízie, čím dosiahnete ďalšie zisky.

Ušetrite náklady a odstráňte neporiadok: všetko je vnútri

 

Systém IP je už zabudovaný do televízora, vďaka čomu môžete hosťom poskytnúť plnohodnotný zážitok. Systém funguje s kanálmi RF aj IP a dokáže šifrovať prémiový obsah pomocou služby V-secure.

Prezentujte vlastný mediálny obsah na veľkej obrazovke

 

 

Funkcie Miracast a DirectShare umožňujú vašim hosťom prehrávať svoj vlastný obsah z akéhokoľvek inteligentného mobilného zariadenia na televízore, čím im zaistíte tú najlepšiu zábavu.

Jednoducho pripojte koncové prijímače

 

Serial Xpress sa bežne používa ako komunikačný protokol namiesto fyzického prepojenia televízora a koncového prijímača. SXP používa rovnaký protokol a je optimalizovaný pre zdravotnícke zariadenia.

Zapojte sa do konverzácie na sociálnych médiách

Sledujte nás na Facebooki

Kontakty

Podrobnejšie informácie získate kliknutím na šípku nižšie

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.