Ako to funguje
focuspoint masthead

DreamMapper
Prevezmite kontrolu nad svojim spánkom

dutch masters theme

Získajte každodenný prehľad
o pokrokoch vo Vašej liečbe

 

 

Aplikácia DreamMapper Vás bude informovať o kvalite nočného spánku a o Vašich pokrokoch. Avšak v prípade, že nedosiahnete žiaden pokrok, aplikácia DreamMapper Vám ponúkne užitočné rady a tipy pre ďalšie pokračovanie a zlepšovanie sa v liečbe spánkového apnoe, vyhovujúce individuálnym potrebám.

vitalhealth download casestudy banner

Nastavte si vlastné ciele, ktoré môžete sledovať
 
 

S cieľom zachovať motiváciu počas liečby môžete použiť vopred nastavené ciele, alebo si môžete vytvoriť vlastné ciele. Aplikácia DreamMapper bude automaticky monitorovať Váš pokrok a dosiahnutie cieľov.

dutch masters theme

Tréning, rady a pripomenutia
 

Aplikácia DreamMapper ponúka videá, pokyny a ďalšie tipy na správne použitie, údržbu masiek a terapeutických zariadení Philips Respironics, ktoré sú s ňou kompatibilné. Taktiež aplikácia DreamMapper umožňuje nastavenie vlastných pripomienok ako napríklad čistenie masky, hadice, výmenu filtrov, ale aj pripomienku návštevy Vášho lekára.

 

S aplikáciou DreamMapper tak na čistenie terapeutického zariadenia a príslušenstva, prípadne na návštevu lekára, už nikdy nezabudnete.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Vstupujete na slovenskú webovú stránku Philips Healthcare.
Please select the checkbox

Webová stránka je určená len pre osoby, ktoré používajú zdravodntícke pomôcky ako profesionáli, vrátane zdravotníckych pracovníkov, osôb konajúcich za poskytovateľov zdravotnej starostlivosti alebo za obchodníkov so zdravotníckymi pomôckami.

Ste osoba, ktorá spĺňa vyššie uvedené kritériá?