Káva
Super automatický espresso kávovar
Super automatický espresso kávovar

3000 series Super automatický espresso kávovar

Uvarí 2 druhy kávy, Penič mlieka Classic, Čierna, Mlynček s 5 stupňami nastavenia HD8821/09 Nájsť podobné výrobky
 • Od vašej obľúbenej kávy vás delí jeden dotyk

  3000 series

  Super automatický espresso kávovar

  HD8821/09 Nájsť podobné výrobky

  Pripravte dokonalé espresso získaním toho najlepšieho z každého čerstvého zrna vďaka 100 % keramickým mlynčekom, ktoré neprehrievajú zrná. Vďaka klasickému peniču mlieka bude vaše horúce napenené mlieko presne také, aké ho chcete mať. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Od vašej obľúbenej kávy vás delí jeden dotyk

S jedinečným 100 % keramickým mlynčekom pre dokonalú chuť

 • Espresso z čerstvých zrniek stlačením jedného tlačidla

  Jednoduchým stlačením tlačidla môžete mať priamo do vašej šálky za niekoľko sekúnd dokonale uvarené espresso alebo aj dve z čerstvo pomletých zrniek.

 • Lahodná mliečna pena vďaka klasickému peniču mlieka

  Penič mlieka Classic, ktorý baristi tiež nazývajú Pannarello dávkuje paru, ktorá vám pomôže ľahko pripraviť mäkkú mliečnu penu na vaše cappuccino. Zahrajte sa na baristu a pripravte si vaše lahodné mliečne špeciality tradičným spôsobom!

 • Vynikajúca chuť vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Vďaka 100 % keramickým mlynčekom sa rozlúčte s chuťou spálenej kávy. Mlynčeky sú navrhnuté tak, aby neprehrievali zrnká. Keramický materiál tiež zaisťuje dlhodobú výkonnosť a tichú prevádzku.

 • Prispôsobiteľné nastavenia mletia pre preferované chute

  Môžete upraviť zrnitosť mlynčekov na 5 rôznych úrovní. Zvoľte si najjemnejšie mletie pre výrazné espresso až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu, všetko podľa vašej preferovanej chuti.

 • Získajte personalizované veľkosti kávy vďaka funkcii uloženia do pamäte

  Kedykoľvek si môžete vychutnať šálku kávy uvarenej presne podľa vašich predstáv vďaka pamäťovej funkcii, ktorá vám umožní nastaviť si a uložiť veľkosť kávy do vašej šálky. Vychutnajte si skvelý kávový nápoj z vašej obľúbenej šálky jednoduchým stlačením jedného tlačidla.

 • Ľahké ovládanie vášho zariadenia cez intuitívne užívateľské rozhranie

  Jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie s veľkými tlačidlami, ktoré vám pomôže ľahko komunikovať so zariadením a dosiahnuť najlepší výkon.

 • Hodí sa k vašej šálke vďaka nastaviteľnej výlevke kávy

  Bez ohľadu na veľkosť vášho obľúbeného pohára alebo šálky sa výlevka kávy jedným pohybom nastaví tak, aby boli všetky vône zachované a vaša káva zostala úplne horúca priamo vo vašej šálke. Pri najvyššej pozícii môže byť výlevka použitá k 5,9 palcovému (15 cm) poháru na latte macchiato.

 • Potešenie bez starostí: vysoký výkon v kompaktnom prevedení

  Užite si viac priestoru a dlhšiu dobu bez dopĺňania vďaka veľkej kapacite nádob na zrnká, vodu a odpad so super kompaktným dizajnom. Toto inteligentné, plne automatické zariadenie vám poskytuje maximálne pohodlie, špičkový výkon a veľkú kapacitu (60,8 oz (1,8 l) nádoba na vodu, 0,5 lb (250 g) nádoba na zrnká a nádoba na odpad s kapacitou až 15 porcií).

 • Jednoduché čistenie vďaka plne odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka je srdcom každého plne automatického kávovaru a treba ju čistiť raz týždenne. Naša varná jednotka je ľahko dostupná z boku a jedným kliknutím môže byť odstránená za účelom ľahkého umývania pod prúdom tečúcej vody.

 • Cyklus samočistenia a program na odstraňovanie vodného kameňa

  Tento espresso kávovar je navrhnutý s automatickým čistením okruhu kávy vodou pri zapnutí alebo vypnutí, čo zaručuje skvelú, sviežu chuť každej šálky kávy. Používateľské rozhranie vás spolu s LED kontrolkami okamžite upozornia, keď bude potrebné odstraňovanie vodného kameňa, čím sa zaistí dlhšia životnosť zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať