1
Kuchyňské spotřebiče

Horkovzdušná fritéza
Philips Airfryer XXL

Zmažte, pečte, restujte a grilujte s minimálnym množstvom tuku

Horkovzdušná fritéza AirFryer

Zdravé fritovanie vzduchom si určite obľúbite. Fritéza AirFryer jednoducho využíva namiesto oleja horúci vzduch a je vybavená technológiou pre odstraňovanie tuku. Užite si lahodné a zdravé pokrmy. Stovky receptov nájdete v aplikácii Philips AirFryer.

Multicooker

Tento šikovný hrniec vám umožní chytré ovládanie teploty pre prípravu jedla a skutočne jednoduché varenie s praktickým časovačom. Ten vie, ako dlho je potreba variť rôzne typy jedál. Vnútorná hrniec prístroja je navyše vhodný do umývačky, takže v kuchyni strávite ešte menej času.

Hriankovače

Klasický pomocník pre príjemne chrumkavé ranné toasty. Tie od Philips ale majú opäť niečo naviac. Trebárs premenlivé otvory pre rôzne tenké plátky pečiva, integrovaný rozpekač bagetiek, žemlí a rožkov, či nastaviteľnú teplotu opekania.

Stolný gril

Prístroj pre gurmánov s grilovacou doskou pre vysoké teploty vie zachovať všetku chuť vnútri a má praktický nastaviteľný termostat. Vďaka kombinácii hladkého a rebrovaného povrchu grilu navyše môžete pripravovať rôzne typy jedál súčasne a vždy docielite perfektného výsledku.

Parný hrnec

Varenie v pare je najzdravší spôsob prípravy pokrmov a s naparovacou misou XL veľkosti ho môžete dopriať celej rodine. Varenie bude dokonale jednoduché vďaka optimálnym predvolbám časovanie pre prípravu rôznych typov jedál. A vďaka funkcii zvýraznenie chuti si potom všetci zdravo pochutnáte.

Varné kanvice

Prezrite si kvalitné plastové či kovové rýchlovarné kanvice s objemom 1,5 až 1,7 litra vybavené vekom s pružinou a svetelným indikátorom. Niektoré modely z našej ponuky majú aj praktické ovládanie teploty.

Odstredivé odšťavovače

Dali by ste si ráno osviežujúce číru šťavu? Vyrobte si ju doma rýchlo a ľahko v odstredivom odšťavovači.

Šnekové odšťavovače

Pre plnú chuť ovocia a zeleniny s väčším množstvom živín a vlákniny sú vhodné závitovkové odšťavovače.

Stolné a smoothie mixéry

Pre zdravé raňajky a desiaty sú smoothies skvelou voľbou. Vyrobte si doma vitamínovú bombu z vášho obľúbeného ovocia a zeleniny.

Tyčové mixéry

Kuchynské roboty

Šľahače

Sekáčiky

Odšťavovače citrusov

Šalátovače

Hľadáte niečo iné?

Prihláste sa na odber noviniek

* Toto pole je povinné
*

*