1

  Dokonalosť bez námahy
  pre každý odev

  Uznávaný popredný výrobca naparovacích žehličiek, naparovacích žehliacich systémov a naparovačiek na odevy

   

  Ako popredný svetový výrobca naparovacích žehličiek a naparovačiek odevov sme si vedomí toho, že na dokonalom vzhľade a pocite pohodlia záleží. A vieme, že váš čas je vzácny. Preto vyvíjame inovatívne naparovacie žehličky, naparovacie žehliace systémy a naparovačky odevov, aby vaše oblečenie dosiahlo bezchybný výzor čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

  Uznávaný popredný výrobca žehliacich zariadení

   

  Ako popredný svetový výrobca naparovacích žehličiek a naparovačiek odevov sme si vedomí toho, že na dokonalom vzhľade a pocite pohodlia záleží. A vieme, že váš čas je vzácny.

   

   

  Preto vyvíjame inovatívne naparovacie žehličky, naparovacie žehliace systémy a naparovačky odevov, aby vaše oblečenie dosiahlo bezchybný výzor čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

  Prečítajte si viacČítať menej
  innovative ironing technologies

  Svetová značka č. 1 v oblasti žehlenia*

  Spoločnosť Philips je popredný predajca naparovacích žehličiek, ktorému môžete dôverovať.

   

  *Zdroj: Spoločnosť Euromonitor International Ltd; podľa definície kategórie žehličiek; objem maloobchodného predaja v jednotkách, údaje roku 2019.

  Inovatívne technológie

  Inovatívne technológie

  Inovatívne riešenia umožňujú rýchle a efektívne žehlenie – s našou exkluzívnou technológiou OptimalTEMP môžete žehliť ľubovoľnú látku od džínsov až po hodváb bez toho, aby ste museli upravovať teplotu. 
  Oceňované riešenia

  Oceňované riešenia

  Naše naparovacie žehliace systémy, naparovacie žehličky a stojacie naparovačky odevov od spoločnosti Philips sú celosvetovo uznávané pre svoj výnimočný dizajn a výkonnosť.

  Vyberte si to najlepšie žehliace zariadenie

  Naparovacie systémy Philips

  Pre profesionálne výsledky

  naparovacie systémy
  Naparovacie žehliace systémy Philips poskytujú výkonný výstup pary s veľkou nádržou na vodu – ideálne pre rodiny, ktoré vyžadujú spoľahlivý výkon pri dlhšom každotýždennom žehlení.

  Rýchle žehlenie s 2-násobne výkonnejším kontinuálnym výstupom pary než v prípade naparovacej žehličky* 

   

  * v porovnaní s naparovacou žehličkou Philips Azur Performer

  Veľké a ľahko plniteľné nádoby na vodu v naparovacích žehliacich systémoch od spoločnosti Philips dodávajú viac pary na dlhší čas.
  Naša žehlička je neuveriteľne ľahká a jej pohodlné ovládanie s jednoduchým kĺzaním znižuje namáhanie zápästia.
  Kliknite na symbol  a získajte ďalšie informácie

  Naparovacie žehličky Philips

  Rýchlo a efektívne

  naparovacie žehličky
  Naparovacie žehličky Philips sú vďaka svojej rýchlosti a efektivite ideálnym nástrojom na žehlenie menšieho množstva odevov.
  Výkonný výstup pary znamená, že skončíte rýchlejšie. S technológiou OptimalTEMP nemusíte pri zmene látky čakať na zahrievanie alebo ochladzovanie.
  Režim DynamiQ automaticky dodáva ideálne množstvo pary, keď to potrebujete, takže nádobu nemusíte plniť tak často.
  Žehlenie je jednoduchšie než kedykoľvek predtým vďaka našim inovatívnym technológiám, ako sú OptimalTEMP, DynamiQ atď.
  Kliknite na symbol  a získajte ďalšie informácie

  Naparovače odevov Philips

  Rýchle a pohodlné

  naparovačky odevov
  Naparovačka odevov je vhodným riešením na osvieženie oblečenia, aby ste sa zbavili každodenných záhybov, baktérií a zápachov. Ideálne na vyžehlené oblečenie, ktoré sa pokrčilo v šatníku alebo po prvom nosení. (uk& eu only)
  Aj bez žehliacej dosky môžete svoje oblečenie rýchlo vyhladiť, kedykoľvek to potrebujete.
  Naše naparovačky odevov jednoducho odstraňujú záhyby bez rizika spálenia hlavne z jemných odevov, ktoré sa ťažko žehlia.
  Ručnú naparovačku odevov si vďaka jej kompaktnosti jednoducho zabalíte do kufra. Osviežiť si oblečenie počas cestovania tak už nie je žiaden problém.
  Kliknite na symbol  a získajte ďalšie informácie

  Príslušenstvo

   

  Všetko, čo potrebujete
  na vzhľad ako zo škatuľky
   

  Od žehliacich dosiek až po filtre na vodu a náhradné kazety proti vodnému kameňu – máme všetko, čo potrebujete pre svoju žehličku Philips. Odstráňte záhyby naparovaním a získajte rýchle a efektívne výsledky.

  Prečítajte si viacČítať menej

  Žehličky Philips na suché žehlenie

   

  Vysoká odolnosť

  Jednoduché používanie

  Povrch DynaGlide je jedným z najlepších povrchov žehliacej plochy od spoločnosti Philips. Je oveľa odolnejší voči poškriabaniu a lepšie sa kĺže než hliníková, nelepivá alebo keramická žehliaca plocha.

  Žehliaca plocha s úzkou špičkou a drážkami na gombíky pomáha dostať sa na komplikované miesta. Kontrolné svetlo teploty jasne ukazuje, kedy je žehlička pripravená na použitie.

  Prečítajte si viacČítať menej

  Ako uchovám žehličku čistú?

   

  Usadzovanie vodného kameňa môže ohroziť výstup pary vašej žehličky a zanechať na oblečení biele usadeniny. Naše inovatívne riešenia na odstraňovanie vodného kameňa umožňujú žehliť s minimálnym úsilím bez odkvapávania, hnedej vody a hnedých alebo bielych škvŕn, ktoré môžu zašpiniť čistú bielizeň.

  Ako uchovám žehličku čistú?

   

  Usadzovanie vodného kameňa môže ohroziť výstup pary vašej žehličky a zanechať na oblečení biele usadeniny. Naše inovatívne riešenia na odstraňovanie vodného kameňa umožňujú žehliť s minimálnym úsilím bez odkvapávania, hnedej vody a hnedých alebo bielych škvŕn, ktoré môžu zašpiniť čistú bielizeň.

  Prihláste sa na odber noviniek

  Spoločnosť Philips rešpektuje vaše súkromie. Ďalšie informácie nájdete v dokumente Vyhlásenie o ochrane osobných údajov .

  Ďakujeme, že ste sa prihlásili na odber noviniek!

  Ľutujeme, prihlásenie sa na odber noviniek zlyhalo. Skúste znova neskôr.