Slúchadlá značky Philips

Majte svoju hudbu vždy so sebou


Bez ohľadu na to, čo radi počúvate, vynikajúci zvuk a pohodlie našich slúchadiel si zamilujete. Preskúmajte športové modely pre aktívny životný štýl. Elegantné, skutočne bezdrôtové slúchadlá. Alebo prémiové, bezdrôtové a káblové slúchadlá Fidelio, vyladené pre milovníkov hudby.

Žena používajúca skutočne bezdrôtové slúchadlá pri mori

Máme pre vás tie správne slúchadlá

V dome alebo v kancelárii. Vo fitku či na ulici. Bez ohľadu na to, či počúvate svoj obľúbený obsah pre svoju motiváciu, oddych alebo sústredenie.

Otvorené bezdrôtové športové slúchadlá Philips A6606


S technológiou kostnej vodivosti

Osloboďte svoje uši. Počujte všetko.

Philips Fidelio L3

Bezdrôtové slúchadlá na uši

Philips A7306

Skutočne bezdrôtové športové slúchadlá s technológiou Bluetooth

Philips K4607

Otvorené bezdrôtové detské slúchadlá

Ocenenia našich slúchadiel

Ocenenie EISA pre Fidelio L3
Ocenenie Stuff pre Fidelio L3
Ocenenie Reddot
Ocenenia IF
Charakteristický zvuk Philips

Zvuk Philips 


Náš charakteristický zvuk je základom toho, čo počujete, keď používate slúchadlá Philips. Je hrejivý a prirodzený a dokonale prenesený do našich špičkových modeloch Fidelio – a prenesený do všetkých modelov až po naše najdostupnejšie slúchadlá.

Žena vychutnávajúca si pohodlie vonkajších slúchadiel Philips Fidelio

Vždy pohodlné


Od maximálneho pohodlia modelov Fidelio až po mimoriadne stabilný dizajn našich športových modelov odolných voči poveternostným vplyvom – slúchadlá Philips na uši aj do uší sú navrhnuté tak, aby ste sa s nimi cítili skvele. Posaďte sa a počúvajte, vyberte sa na prechádzku alebo behajte celé hodiny. Ani si nevšimnete, že ich máte na ušiach.

Slúchadlá Philips s potláčaním hluku

Potláčajúce hluk


Beriete hudbu vážne a nechcete, aby čokoľvek rušilo to čo počúvate? Alebo len chcete stíšiť hluk vo vašom okolí? Naša séria slúchadiel s potláčaním hluku vám dáva veľa možností ponorenia sa do hudby alebo vychutnávania si ticha.

Žena využívajúca funkciu krištáľovo čistého zvuku počas hovoru so slúchadlami Philips, ktoré prenášajú zvuk cez kosti

Krištáľovo čisté hovory


Môžete mať vždy istotu, že osoba, ktorej voláte, vás dobre počuje. Slúchadlá Philips sú vybavené kombináciou mikrofónov AI a mikrofónov, ktoré prenášajú zvuk cez kosti, na zreteľný prenos zvuku vášho hlasu, aj keď je vonku veterno. Môžete byť na telefóne, aj keď ste na cestách.

Funkcie otvorených slúchadiel Philips

Otvorené slúchadlá 


Radi cvičíte jogu alebo beháte s hudbou alebo podcastami? Radi počúvate, ale neznášate ten pocit, že máte niečo vo vnútri ucha? Bezdrôtové otvorené slúchadlá Philips vám umožnia počuť hudbu – a čokoľvek iné – bez toho, aby ste si museli niečo dávať na uši alebo dokonca do nich.

Slúchadlá pre každé ucho

Philips Fidelio

Philips Fidelio

Určené pre poslucháčov

headphones app

Aplikácia pre slúchadlá Philips


Pre systémy iOS  a Android

Ikona FAQ

Vaše otázky a odpovede

Ako pripojím alebo spárujem svoje bezdrôtové slúchadlá s technológiou Bluetooth/skutočne bezdrôtové slúchadlá Philips?

Pozrite si príručku pre vaše konkrétne slúchadlá Philips. Ak už túto príručku nemáte, môžete si stiahnuť aplikáciu Philips Headphones a nájsť ju v aplikácii.

Čo je potláčanie hluku? Ako funguje potláčanie hluku?

Naše slúchadlá s potláčaním hluku sú vybavené malými mikrofónmi, ktoré zachytávajú hluk vo vašom okolí. Potom zabudovaná elektronika vytvorí vlnu potláčajúcu hluk, ktorá je presným opakom tohto okolitého hluku. Táto vlna funguje ako odstraňovač hluku, ktorý ruší nežiaduce zvuky bez toho, aby sa výrazne znížila kvalita vašej hudby. 

Ako fungujú slúchadlá, ktoré prenášajú zvuk cez kosti?

Štandardné slúchadlá vysielajú zvukové vlny do vašich ušných bubienkov, ktoré vibrujú rovnako ako zvuky, ktoré počujete. Slúchadlá, ktoré prenášajú zvuk cez kosti, rozvibrujú vaše lícne kosti a slimáka (kosť vo vnútornom uchu), pričom úplne vynechajú bubienok.

 

To vám umožňuje počúvať bez slúchadiel v uchu alebo na uchu. Slúchadlá, ktoré prenášajú zvuk cez kosti, sú skvelé na zlepšenie prehľadu o situácii v okolí pri športe alebo na prechádzke. Môžu byť tiež riešením pre používateľov s určitými problémami s vonkajším uchom, stredným uchom alebo bubienkom.

Aký je rozdiel medzi slúchadlami na uši a cez uši?

Slúchadlá na uši sedia na ušiach bez toho, aby obopínali vonkajšie okraje uší. Takéto nasadenie je ideálne, ak nechcete, aby sa vaše uši zahrievali pri dlhom počúvaní, no zvyšujú riziko rušenia vonkajším hlukom. Slúchadlá cez uši úplne zakrývajú uši, obopínajú ich vonkajšie okraje a priliehajú okolo hlavy s tvarom, ktorý poskytuje oveľa lepšiu izoláciu od vonkajšieho hluku.

Aký je rozdiel medzi bezdrôtovými a skutočne bezdrôtovými slúchadlami?

Bezdrôtové slúchadlá sa bezdrôtovo pripájajú k vášmu zvukovému zariadeniu. Môžu mať formu slúchadiel s hlavovým oblúkom alebo štupľov. Hoci na pripojenie slúchadiel k vášmu zariadeniu nie je potrebný žiadny kábel, vždy používajú kábel, ktorý spája jednotlivé slúchadlá (tento kábel môže byť skrytý v hlavovom oblúku alebo v záhlavnom oblúku).

 

Skutočné bezdrôtové slúchadlá sú slúchadlá s formou štupľov, ktoré sedia na uchu alebo v uchu. Nemajú žiadne káble a každé slúchadlo sa k vášmu zariadeniu pripája bezdrôtovo pomocou technológie Bluetooth.

Ako sa športové slúchadlá líšia od ostatných slúchadiel Philips?

Športové slúchadlá sú určené pre aktívny životný štýl. Na našich športových slúchadlách si môžete všimnúť hodnotenie krytia IP, ktoré označuje úroveň ochrany pred vodou, potom a prachom. Mnohé z našich športových slúchadiel tiež prinášajú funkcie, ktoré vám pomôžu pri tréningu, ako je monitorovanie srdcového tepu, UV čistenie alebo chladivé náušníky. 

Prečo sa odporúča stiahnuť si aplikáciu Philips Headphones?

Keď si stiahnete aplikáciu Philips Headphones, umožní vám to naplno využiť potenciál vašich slúchadiel. V aplikácii môžete zapnúť alebo vypnúť rôzne funkcie slúchadiel, upraviť nastavenia funkcií, ako je potláčanie hluku alebo ekvalizér, a skontrolovať stav batérie. Aplikácia vám tiež umožní aktualizovať slúchadlá najnovším softvérom a poskytne vám prístup k používateľskej príručke. 

Aké slúchadlá môžem použiť s mojím televízorom?

Pre najlepší zážitok z počúvania televízora použite špeciálne televízne slúchadlá Philips! Naše televízne slúchadlá dramaticky znižujú latenciu, takže budete vždy počuť dialógy a zvukové efekty v presnom súlade s tým, čo sa deje na obrazovke. 

Philips support is here, contact

Potrebujem podporu pre staršie modely

Pomôžte mi nájsť číslo
Vyhľadanie modelového označenia výrobku​
Kde môžem nájsť modelové označenie?

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.